עו"ד שוש צמרת תכריז על מועמדותה לראשות עיריית טירת כרמל


צילום: ארז שיינר

עו"ד בינר צמרת היא ילידת טירת כרמל אם לשניים (חייל ותיכוניסטית) תכריז ביום שלישי הקרוב על התמודדותה לראשות העיר טירת כרמל.

עו"ד בינר צמרת בוגרת תיכון דתי "אולפנת סגולה", שירתה כחובשת במגן דוד אדום בחיפה- בשירות הלאומי, והמשיכה לעבוד גם לאחר תום השרות..

בהמשך השלימה לימוד הוראה ושימשה כמורה בבי"ס "שיפמן" בטירת כרמל , ולאחר מכן עבדה במרכז לבריאות הנפש-טירת כרמל (כיום בית חולים "מעלה הכרמל") במיגוון תפקידים (תפקיד אחרון ס-גזברית בפועל). בבית החולים כיהנה כיו"ר ועד עובדי מינהל ומשק (כ-300 עובדים) במשך כ- 5 שנים.

בשנת 2001 החליטה לעשות שינוי קריירה וייצאה ללמוד משפטים.את ההתמחות עשתה בבית משפט השלום בחיפה אצל כב' השופט דהיום אהרון שדה

בשנת 2006 פתחה משרד עו"ד הקרוי על שמה ובמסגרתו היא עוסקת בענייני נדל"ן , תעבורה, עבירות תכנון ובניה ועוד.

במסגרת תרומתה לקהילה היא מסייעת בהתנדבות לעמותת "בית החסד" בכל העניינים המשפטיים, עמותה המטפלת באסירים משתקמים מכל המגזרים,אשר עמדה בסכנת סגירה לפני כשנה,וקיבלה מעו"ד צמרת ליווי וייצוג בוועדת הרווחה בכנסת למניעת הסגירה, ועוד.

עו"ד בינר צמרת : " כמי שנולדה, גדלה והקימה משפחה בטירת כרמל אני יודעת כי היישוב חייב שינוי . אני נולדתי , גדלתי וחיה ביישוב ולכן אני מכירה את האנשים המצויינים שחיים פה, את האווירה המיוחדת ביישוב, את הצרכים של תושבי טירת כרמל ובכוונתי לפעול לשינוי המיוחל.

יש לי תוכנית מפורטת , אטפל בנושאי חינוך ורווחה, תרבות, תעסוקה ואיכות הסביבה, פיתוח היישוב ושיפור התשתיות , ניהול בשקיפות מלאה ויחס טוב יותר לאזרח. אפשר וחייבים להפוך את טירת הכרמל ליישוב שטוב יותר לחיות בו וגאווה להיות חלק ממנו "

עו"ד צמרת היא בתו של ראש העיר לשעבר עו"ד ראובן בינר: שכיהן כראש העיר דצמבר 1983 – נובמבר 1993

*צילום תמונה ראשית: ארז שטיינר

בדוק גם

צילום: דוברות משטרת ישראל

המשטרה סיכלה הלילה מסיבת טבע שתוכננה בשטח אש צפונית לכרם מהר״ל

חדשות טירת כרמל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נגישות