מתנדבים בחירום| צילום: עיריית טירת כרמל

מתנדבים בחירום מטירת כרמל עברו הכשרה של מד"א בפעולות מצילות חיים

מתנדבים בחירום מטירת כרמל עברו הכשרה של מד"א בפעולות מצילות חיים. ראש העיר אריה טל הגיע לברך ולהודות למתנדבים.

במסגרת ההכשרות שעוברים מתנדבים בחירום מטירת כרמל במהלך השנה, הוחלט בעירייה להכשיר את המתנדבים גם בתחום טיפול מציל חיים שיסייעו להם בזמן אמת עם בני המשפחה וגם לכלל הקהילה בזמן חירום.

ביום שני השבוע, התכנסו בבניין העיריה 25 מתנדבים בחירום ובמשך 4 שעות תמימות עברו המתנדבים הכשרה בפעולות מצילות חיים ע"י צחי מזון, חובש רפואי מקצועי של מד"א שלימד את המתנדבים באמצעות בובות וסימלציות את שרשרת הפעולות שנדרשות במצבי חירום רפואיים כמו דום לב, החייאה בסיסית וטיפול בהשתנקות (חנק מגוף זר).

קרדיט: עיריית טירת כרמל

ראש העיר מר אריה טל, ביקר את המתנדבים במהלך ההכשרה והודה להם ולרכזת שלהם אתי כהן על התנדבותם ותרומתם המשמעותית למען הקהילה בעיר. אתי כהן, רכזת המתנדבים בחירום שעובדת ללא ליאות על מנת לשמר את המתנדבים בחירום ולהכשירם בתחומים רבים, הביעה סיפוק רב מהנוכחות המלאה ומהמשוב החיובי שקיבלה מהמתנדבים שהודו לה בחום על ההכשרה המשמעותית שעברו.

מתנדבים בחירום| צילום: עיריית טירת כרמל

ובאותו נושא, הוסיפה כהן: לפני כחודש ימים, 40 בני נוער מבתי הספר התיכוניים בעיר 'שיפמן' ו-'אריאל' אשר גויסו למערך המתנדבים בחירום בשיתוף פעולה מלא של מח' החינוך ומנהלי בתי הספר בעיר, עברו הכשרה בנושא "התמודדות במצבי לחץ וחירום" שהועברה להם ע"י מנחים מקצועיים מטעם הקואליציה הישראלית לטראומה – ארגון העוסק בטראומה וחוסן בישראל.

 

בדוק גם

ניידת משטרה | צילום: זמן כרמל

בעקבות שמיעת ירי אתמול בטירת כרמל: פקחי העיריה תפסו אמש תושב המקום בחשד שביצע ירי כאשר אין נזק ואין נפגעים

חדשות טירת כרמל

נגישות