בית / פודקאסטים / למעלה ממליון שקלים יושקעו בשדרוג גני ילדים בטירת כרמל
קרדיט: עיריית טירת כרמל

למעלה ממליון שקלים יושקעו בשדרוג גני ילדים בטירת כרמל

קרדיט: עיריית טירת כרמל

בהנחיית ראש העיר אריה טל יושקעו בחודשים הקרובים למעלה ממיליון שקל בשדרוג חצרות גני הילדים בטירת כרמל

במסגרת ההבטחה של ראש העיר אריה טל להעניק לילדי הגיל הרך במערכת החינוך בטירת כרמל את מיטב הכלים ואת מיטב התנאים להצלחה, הורה ראש העיר על שדרוג כל חצרות גני הילדים בעיר.

במסגרת הפרויקט, שנפתח במהלך ימי חול המועד של חג הפסח ואמור להסתיים בעוד מספר חודשים, תפותח תשתית החצרות בגני הילדים ותוסדר הטופוגרפיה של השטח שלהם. בנוסף, במהלך הפרויקט שעלותו נאמדת בסכום של למעלה ממיליון ₪, יותקנו בחצרות גני הילדים מתקני משחק חדישים ואיכותיים וכדי לשמור על בטיחות הילדים שישחקו בהם, יותקנו מתחת למתקני המשחקים משטחי בלימה מסוג 'סמארט פליי' שיכוסו בשכבה עליונה של דשא סינתטי חסין אש. בסוף התהליך, תותקן בחצרות גני הילדים מערכת השקיה חדישה שתזרים מים לדשא הטבעי שיישתל במרחב הכללי של החצרות.

                                                                      קרדיט: עיריית טירת כרמל

כדי לעמוד על טיב העבודה והתקדמותה, יצא ראש העיר אריה טל ביום רביעי (11/04) לסיור בגני הילדים שבהם החלו עבודות השדרוג בחצרות והתקבל שם בחום רב ובהמון אהבה ע"י הילדים. במהלך הסיור, הביע ראש העיר את שביעות רצונו מהתקדמות העבודה בחצרות הגנים והחמיא למנהל מחלקת חזות העיר אריה וגנר על העבודה המקצועית שנעשית במסגרת הפרויקט והודה לו ולעובדי המחלקה על הפעילות החשובה שהם עושים למען תושבי טירת כרמל.

בדוק גם

נגיף הקורונה כסיר לחץ משפחתי

חדשות טירת כרמל

נגישות