בית / עולם / ספורט / חגיגה אדומה בטירת כרמל

חגיגה אדומה בטירת כרמל

90 דקות של מלחמה אמיתית היו אמש באצטדיון העירוני בטירת כרמל כאשר הפועל טירת כרמל המקומית אירחה את מכבי עין מאהל לגמר הפלייאוף התחתון בליגה ב. ניצחון של טירת כרמל היה מבטיח לה הישארות נוספת בליגה ב ואילו הקבוצה המפסידה הייתה ממשיכה במאבקי התחתית ועשויה למצוא את עצמה בעונה הבאה בליגה ג. 800 צופים הגיעו למשחק ונתנו לחבורה באדום אווירה ביתית, עודדו לאורך כל 90 הדקות ולמרות שהאורחת הייתה הראשונה לעלות על לוח התוצאות לא הפסיקו לעודד ודחפו את האדומים כל הדרך אל הניצחון המתוק המיוחל.

המחצית הראשונה הייתה בשליטה מוחלטת של האורחים מעין מאהל והיה נראה כאילו טירת כרמל לא הופיעה למשחק. קוסאי אבו נעאסה בדקה ה-8 העלה את האורחת מהצפון ליתרון והאורחים שהגיעו עם כמות מכובדת של 100 צופים למשחק החוץ לא נרתעו מהמעמד ושלטו ללא עוררין בחצי הראשון של המשחק ולבסוף ירדו ביתרון 1-0 לחדרי ההלבשה בסיום 45 דקות.

בחדר ההלבשה במחצית היה שקט יחסית. שימי פרץ ושחר סימנטוב הרגיעו את השחקנים, הסבירו להם את חשיבות המשחק לקבוצה, לאוהדים, לעיר ובחצי השני טירת כרמל יצאה כאילו נורתה מלוע של תותח.

במחצית השנייה, להבדיל מהראשונה טירת כרמל בהובלתם של עידן אליאס ושחר סימנטוב על כר הדשא שטפה את המגרש ולא הותירה סיכוי ממשי לעין מאהל.
7 שערים כבשה המארחת מרגליהם של אדיר ללקי (צמד), עידן אליאס (צמד), שחר סימנטוב, נדיב סימנטוב ורביב טורונטו ונתנו בסיום את האות לחגיגה אדומה גם על כר הדשא וגם ברחבי העיר.

בדוק גם

ג'ודו: חניכי מתנ"ס טירת כרמל זכו במדליות באליפות ישראל

חדשות טירת כרמל

נגישות