הבחירות בטירת כרמל מעלות הילוך

מערכת הבחירות בטירת הכרמל מתחממת. לאחר שבשבוע שעבר השמיעה עו"ד שוש בינר צמרת ביקורת נוקבת על התנהלותו של ראש העיר העומדת לכאורה בניגוד להנחיות היועץ המשפטי לממשלה, החלה השבוע עו"ד בינר צמרת גם בפעילות שטח. ברחבי העיר נתלו שלטים רבים המביעים תמיכה בעו"ד שוש בינר צמרת תחת הסיסמה: שוש בינר צמרת-ראשת העיר שלי:-חושבים ועושים אחרת.

עו"ד, בינר צמרת: "אני מאמינה בלסלול את הדרך ולהשאיר עקבות ולא ללכת בעקבות אחרים, מעולם בחיי לא נגררתי – אני זו שעומדת בראש המחנה ומובילה אותו. גם הפעם כוונתי להוביל את מערכת הבחירות הזאת. אני מתכוונת להגדיר את סדר היום הציבורי, להזכיר לתושבים מה קורה פה בעיר. לדבר על כל מה שיכול להיות פה טוב יותר: חינוך, נקיון, תרבות, תחבורה ועוד. אני רוצה להראות לתושבי טירת כרמל מהי התנהלות נקיה ושקופה – כי זה מה שאני מתכוונת להחזיר לעיר הזאת. כרגע אנחנו מובילים את הבחירות ולאחר יום הבחירות, נוביל את העיר לחדשנות, ליוזמה, וליצירה".

עו"ד שוש בינר צמרת, בתו של ראובן בינר, מי שהיא ראש העיר של טירת כרמל בשנים 83-93 היא מהמועמדים הבולטים בבחירות לראשות העיר. מעולם לא היתה בטירת כרמל ראש עיר אישה ועו"ד בינר צמרת, מאמינה כי היא תהיה הראשונה לעשות כן: "טירת כרמל בשלה לשינוי, להתחדשות, ליציאה מהקפאון שהיא שרויה בו כבר יותר מדי שנים.".

בדוק גם

צילום: הרב יוסף גדסי

מאות סלי מזון חולקו למשפחות נזקקות בטירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות