בית / בחירות מקומיות / שוש צמרת בינר רוצה להקים מחדש את החברה הכלכלית

שוש צמרת בינר רוצה להקים מחדש את החברה הכלכלית

המועמדת לראשות עירית טירת כרמל חושפת השבוע עוד סעיף במצעה ומכריזה כי היא עומדת להקים מחדש את החברה הכלכלית לפיתוח טירת כרמל במטרה "לשוב ולהיות ככל עיר משמעותית ומתקדמת בישראל המקדמת תכניות ארוכות טווח באמצעות ניהול נכון ומסודר." סעיף זה מצטרף לאחרים במצעה העוסקים בחינוך, בהתחדשות העיר, בהשקעה בתשתיות ובפיתוח אזורי מסחר ועסקים.

ערים רבות בישראל מחזיקות בחברות כלכליות לפיתוח העיר, גם לטירת כרמל היתה חברה כלכלית, אך היא נזנחה בשנים האחרונות. עו"ד בינר צמרת מסבירה את היתרון בהוצאת הנושא ממנגנון העיריה: "מדובר בזרוע ביצועית של העיריה לטובת קידום ופיתוח העיר. חברה כלכלית יכולה בקלות רבה יותר לקדם ולבצע פעילויות אשר יניבו שיפור ברמת ובאיכות חיי התושבים בעיר, מתוך ראייה עסקית כלכלית. הקמתה מחדש תאפשר לנו לממש את הפוטנציאל העסקי-כלכלי הגלום בנכסיה המוחשיים של העיר ולקדם פרויקטים חשובים בתחומי החינוך, התשתיות, איכות הסביבה, ספורט, תרבות ועוד."

את החברה הכלכלית בטירת כרמל הקים אביה של עו"ד שוש בינר צמרת, ראובן בינר בשנת 1990, אך עם עזיבתו את התפקיד דעכה פעילות החברה. בינר צמרת, המתבלטת כמועמדת מובילה בבחירות הללו, מתכוונת להשיב עטרה ליושנה והעלות את רמת ואיכות החיים של תושבי העיר באמצעות ביסוסה מחדש.

הבחירות בטירת כרמל יחולו ב 30.10.18 יחד עם שאר ערי ישראל והשנה יזכו התושבים גם ביום חופש שמטרתו להגדיל את אחוזי ההצבעה הנמוכים בדרך כלל בבחירות המוניציפאליות.

בדוק גם

700 מתושבי טירת כרמל חגגו עם ראש העיר

חדשות טירת כרמל

נגישות