בית / מקומי / מסיבת גיוס בטירת כרמל
מסיבת מתגייסים. צילום: עיריית טירת כרמל

מסיבת גיוס בטירת כרמל

מאות צעירים מטירת כרמל השתתפו במסיבת המתגייסים המסורתית שעורכת עבורם מחלקת הנוער של העירייה. ראש העיר אריה טל: שילכו בשלום ויחזרו בשלום"

מסיבת המתגייסים המסורתית לשנת תשע"ח שנערכה באולם 'אשכול פיס' בטירת כרמל, משכה אליה מאות צעירים וצעירות מהעיר שאמורים להתגייס בקרוב.

בין הצעירים הרבים שהגיעו, היו גם בוגרי מחזור תשע"ח של בתי הספר התיכוניים בטירת כרמל, שנראו מלאים במוטיבציה לשרת שירות משמעותי וערכי בצה"ל. הצעירים דיווחו שבהלך לימודיהם מערכת החינוך בעיר את החשיבות של המצוינות והשירות המשמעותי לצה"ל.

ראש העיר אריה טל, כיבד את המסיבה בנוכחותו ובדברים שנשא בפני הצעירים הוא שיבח אותם והביע את שביעות רצונו מהנתונים המצוינים שהגיעו מצה"ל בנוגע לנוער מטירת כרמל שמועמד לגיוס, שמאשרים כי העבודה הקשה והמעולה של מערכת החינוך בבתי הספר בעיר למען השרות בצה"ל, משיגה את יעדיה.

מנתונים שפורסמו בכלי תקשורת שונים, עולה כי העיר טירת כרמל שילשה בשנה האחרונה את מס' הקצינים בצה"ל וראש העיר אריה טל אמר כי הוא מצפה גם ממחזור זה להמשיך בדרכם של המחזורים הקודמים ולהיות בין
המצטיינים במדינת ישראל. בסוף דבריו, איחל ראש העיר למועמדים לגיוס שירות משמעותי ופורה ובירך אותם "שילכו לשלום ויחזרו לשלום".

במהלך המסיבה, המתגייסים נהנו מכיבוד עשיר וממופע של הסטנדאפיסט חן מזרחי. בסיום הטקס קיבל והמתגייסים שי – תיק איכותי מעיריית טירת כרמל.

בדוק גם

ארגון סיוע בראיה בשיתוף עם עמותת פתחון לב מקיימים שני ימי סיוע למשקפיים בטירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות