בית / מקומי / טירת כרמל שלי
קרדיט: עיריית טירת כרמל

טירת כרמל שלי

הפנינג המוני בהשתתפות מאות מתושבי העיר נערך ברחבת הדשא של המתנ"ס. ראש העיר אריה טל ברך את המבלים והודה לעוסקים במלאכה
ביום ראשון בשבוע שעבר, התקיים ברחבת הדשא המטופחת של המתנ"ס המקומי, הפנינג עשיר וחגיגי שציין את סיום הפעילות השנתית של המחלקה לחינוך בעיריית טירת כרמל בנושא 'טירת כרמל שלי'.

הפעילות בנושא 'טירת כרמל שלי', שהתפרשה לאורך כל שנת הלימודים תשע"ח, התמקדה בהעמקת הקשר של הדור הצעיר עם העיר שבה הוא נולד ומתחנך תוך הכרת העיר והכרת המורשת שלה.

מודעה פרסומית

כדי להשריש בתלמידי העיר את הערך המוסף שייצור אצלם גאוות יחידה, מערכת החינוך בעיר פעלה במהלך השנה בנושא הכרת העיר טירת כרמל ולימודי המורשת שלה ובמקביל, בנות השירות הלאומי מגרעין בגדלות בעיר גויסו לטובת הנושא וביחד עם עמותת בראשית מכרמיאל שגם הפעילה את חדרי הבריחה בחג העצמאות האחרון, הם הכינו שיעורי חינוך בנושא טירת כרמל וסייעו לתלמידים יחד עם הצוותים החינוכיים להקים תערוכת עבודות מרתקת ויפה בהשראת הציורים של הצייר מאיר דהן.

ביום השיא העירוני, התקיים כאמור הפנינג המוני שאותו ארגנו והפיקו במשותף המתנ"ס בטירת כרמל, המחלקה לחינוך, צוותי התנדבות של המחלקה לשירותים חברתיים, ארגוני הנוער ונציגי ארגון וריאייטי.

צילום: עיריית טירת כרמל
צילום: עיריית טירת כרמל

ביום ההפנינג, מאות מתושבי טירת כרמל נהנו מהתערוכה המדהימה שבה הוצגו עבודות התלמידים שכללו תערוכה לזכרו של המורה לציור גבריאל לניאדו ז"ל ביחד עם תערוכת הציורים של מאיר דהן.
בנוסף, במהלך ההפנינג נהנו התושבים ממגוון דוכני מזון והפעלות לילדים שהכינו עבורם התלמידים שכל הכנסותיהם נתרמו לארגון ויראייטי שמסייע לילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם.

מודעה פרסומית
מודעה פרסומית

בדוק גם

ארגון סיוע בראיה בשיתוף עם עמותת פתחון לב מקיימים שני ימי סיוע למשקפיים בטירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות