בית / עולם / ספורט / ספורט / בואו ללמוד נגינה ושירה בטירת כרמל
קרדיט: עיריית טירת כרמל

בואו ללמוד נגינה ושירה בטירת כרמל

הקונסרבטוריון בטירת כרמל שפועל כבית ספר עירוני למוסיקה ונמצא בפיקוח משרד החינוך כבר למעלה מ-20 שנה, מזמין את התלמידים בטירת כרמל לבוא וללמוד בשעריו שיעורי נגינה ושירה במגוון סגנונות ובהם הסגנון הקלאסי, ג'אז, רוק ועוד…
במהלך הלימודים בקונסרבטוריון, התלמידים משתתפים בפעילות של תזמורות נשיפה, כלי קשת, מקהלות והרכבים קאמריים שמסגרתן הם מופיעים על בימות ברחבי הארץ ובמופעים ופסטיבלים וגם מקיימים סיורי הופעות בחו"ל במדינות כמו רוסיה, צרפת וגרמניה.

התלמידים המתקדמים, ניגשים לבחינות בגרות בביצוע (5 יחידות לימוד) ומשתתפים בפעילות של תזמורת הנוער הלאומית וגם לוקחים חלק בכיתות אמן של גדולי מוסיקאים מהארץ ומהעולם.

במסגרת הקונסרבטוריון בטירת כרמל, פועלות שש מחלקות לימוד ובהן כלי נשיפה והקשה, כלי קשת, כלי פריטה, פסנתר, שירה במגוון סגנונות ומוסיקה קלה. כמו כן, הקונסרבטוריון מקיים שיעורי "מוסיקה לטף" לגילאי 3-6 ופעילות למקהלת מבוגרים וגם מציג סדרת קונצרטים קאמריים למנויים ולקהל הרחב.

הלימודים בקונסרבטוריון כוללים שיעור פרטני שבועי עם מורה אישי והשתתפות בהרכב נגינה או שירה ולימוד תורת המוסיקה ופיתוח השמיעה. לפרטים והרשמה ניתן לגשת למשרד הקונסרבטוריון בטירת כרמל ברח' הרב קוק 6 או טל' – 04-8574787, או במייל conservtc@gmail.com

בדוק גם

ירדן מקייטן מטירת כרמל זכה במקום הראשון באליפות ישראל לנוער בשוטו-קאן

חדשות טירת כרמל

נגישות