בית / חדשות / משטרת ישראל עצרה 26 חשודים בעבירות סחר בסמים ורכוש באזור חיפה

משטרת ישראל עצרה 26 חשודים בעבירות סחר בסמים ורכוש באזור חיפה

משטרת ישראל עצרה לפנות בוקר 26 חשודים בעבירות סחר בסמים ורכוש, בתום מבצע סמוי של הפעלת סוכן משטרתי באזור חיפה והקריות

במסגרת המאבק המתמשך והנחוש של משטרת ישראל נגד תופעות פשיעה הפוגעות במרקם החיים ועל מנת לאפשר שגרת חיים בטוחה לאזרח הנורמטיבי, הפעילה משטרה ישראל סוכן סמוי, שפעל בקרב העבריינים לאורך תקופה ארוכה, כאשר לפנות בוקר עם המעצבר לשלב החקירה הגלוי, עצרה המשטרה עד כה 26 חשודים בעבירות סחר בסמים ורכוש.

עם קבלת האות, כוחות משטרה ערכו הבוקר (24.7.18) גל מעצרים, במסגרתו אותרו ונעצרו בעת ובעונה אחת כלל החשודים, תושבי חיפה, אזור הקריות, דלית אל כרמל ועוספיה, לצד חיפוש בבתיהם ותפיסת ראיות הקושרות אותם עפ"י החשד לעבירות המיוחסות ובכלל זה סמים ואקדח וכן חולטו מהחשודים כלי רכב , אופנועים וטרקטורון בשווי כולל של למעלה מחצי מליון ש"ח.

כאמור, מדובר בסוכן משטרתי שפעל בקרב החשודים לאורך כשנה, במהלכה רכש את אמונם ופעל בסביבתם באין מפריע או חשד, ובאופן זה הצליח לרכוש מהחשודים במספר הזדמנויות שונות סמים, לרבות קוקאין, LSD, וחשיש, תוך איסוף הראיות הנדרשות נגדם.

החשודים יובאו בהמשך היום ובהתאם לצרכי החקירה לדיון בבית משפט השלום בעכו, בבקשה להאריך את מעצרם.

החקירה בראשיתה ותפוים מעצרים נוספים.

המשטרה תמשיך להפעיל מגוון אמצעים ויכולות מבצעיות ומודיעיניות, במטרה להלחם בתופעות פשיעה חמורות, על מנת לאפשר שגרת חיים תקינה ובטוחה לאזרחים שומרי החוק ולמצות את הדין עם מבצעי העבירה

בדוק גם

משחק הוקרה לזכרו של שרלי כהן ז"ל התקיים במתנ"ס המקומי

חדשות טירת כרמל

נגישות