בית / בחירות מקומיות / כתובות נאצה רוססו על ביתה של אפרת דוד ששון המתמודדת לראשות עיריית טירת כרמל
כתובות נאצה | קרדיט: דוברות "מקומי"
כתובות נאצה | קרדיט: דוברות "מקומי"

כתובות נאצה רוססו על ביתה של אפרת דוד ששון המתמודדת לראשות עיריית טירת כרמל

הלילה (ה') רוססו כתובות נאצה על קירות ביתה של אפרת דוד-ששון המתמודדת על תפקיד ראש עיריית טירת כרמל. בעקבות הכתובות שכללו את המשפטים: "בדם ואש את אפרת נגרש" ו-"רבין מחפש חברה" הגישה הבוקר דוד-ששון תלונה לתחנת המשטרה טירת כרמל.

כתובות נאצה | קרדיט: דוברות "מקומי"
כתובות נאצה | קרדיט: דוברות "מקומי"

דוד ששון, חברת מועצת עיר מכהנת שהכריזה לאחרונה על התמודדותה על ראשות העיר מטעם תנועת "מקומי" בתמיכת מפלגת כולנו אמרה כי, ״הלילה קרה משהו חמור. יש גורמים בעיר שמבינים שהולך להתחולל פה שינוי ומנסים לעצור אותו בדרכים של הסתה אלימה. תושבי טירת כרמל הם אנשים שומרי חוק ומעשים מהסוג הזה מכתימים את העיר ואת כולנו ולכן חובה על כל המתמודדים לגנות אותם בתוקף".


היא הוסיפה:
"המעשים האלה לא יסיטו אותי מהדרך שלי ושל השותפים הרבים שהצטרפו אליי. אמשיך לנהל מערכת בחירות נקיה והוגנת, אציע חזון לטירת כרמל ואספק פתרונות לבעיות שמעסיקות את כולנו. אסור לתת לאלימות ולהסתה לנצח, זה הזמן להתאחד ולהוביל את טירת כרמל לדרך חדשה״.

מלשכת ראש העיר נמסר: "ראש העיר אריה טל מגנה בתוקף אירועים מהסוג הזה וקורא למשטרת ישראל למצות את הדין עם כל מי שמפר את החוק .ראש העיר שבא וקורא לכולם לשמור על טוהר הבחירות ועל כבוד הדדי ושיח מכובד"

בדוק גם

משחק הוקרה לזכרו של שרלי כהן ז"ל התקיים במתנ"ס המקומי

חדשות טירת כרמל

נגישות