בית / בחירות מקומיות / לימור שטרית ברשימתו של אריה פרג'ון לבחירות הקרובות
לימור שטרית | קרדיט: חעמור שטרית - יח"צ
לימור שטרית | קרדיט: חעמור שטרית - יח"צ

לימור שטרית ברשימתו של אריה פרג'ון לבחירות הקרובות

‎אריה פרג'ון, המועמד לראשות עיריית טירת כרמל מטעם הבית היהודי הודיע הבוקר כי לימור שטרית, תושבת טירת כרמל היא מספר 4 ברשימתו לבחירות הקרובות.

לימור שטרית, שתשובץ במקום ה-4 ברשימה, היא תושבת העיר, בת למשפחת נגולה המכובדת והותיקה בטירת-כרמל. לימור היא בת 45 ובוגרת תואר ראשון בלימודי מינהל עסקים. היא שירתה שירות חובה וקבע ארוך במשטרה הצבאית כסוכנת סמויה לחקירות מיוחדות. בהמשך ניהלה תיקי חקירה מורכבים, צוותי חוקרים ואנשי מודיעין, ביצעה השתלמויות ושיתופי פעולה עם משטרת ישראל, כמו גם תפקידי הדרכה מגוונים שהקנו לה הערכה רבה מצד מפקדיה.

אנחנו שמחים שאישה רבת כישרונות כלימור, בעלת יכולות ויחסי אנוש מעולים, יכולת למידה מהירה, שאיפה למצוינות ובעלת לב רחב, החליטה להצטרף לפוליטיקה המקומית! לימור שטרית היא "כוח עולה" בסיעת הבית היהודי ומצטרפת למועמדים המצויינים שיש לנו ואשר לכולם מטרה משותפת אחת לקדם את טירת כרמל בתחומי החינוך, הרווחה, הכלכלה, התרבות, איכות החיים והסביבה ועוד.
לימור מביאה איתה ניסיון ניהולי, ניסיון פיקודי והכרת שטח. כל אלה יסייעו בידה להתחבר לאזרח הקטן ,לתושב המבקש סיוע מהרשויות והיא תמלא את תפקידה באמפתיה הגדולה שיש לה כלפי כולם.
לימור שיטרית: "כתושבת העיר מזה 45 שנים, אני רואה זכות גדולה לקדם ולפעול לטובת תושבי העיר שידם קצרה משגת ושקולם אינו נשמע וזאת כפי שנהגתי לעשות כל חיי בכל מקום ותפקיד בו שימשתי".

בדוק גם

טירת כרמל | צילום: זמן כרמל

קול קורא בטירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות