קרדיט: עיריית טירת כרמל
קרדיט: עיריית טירת כרמל

מיזם קייטנת הקיץ "סיסמה לשעות הפנאי" מתקיים בטירת כרמל

מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל אריאל משעל, ביקר ביום חמישי בקייטנת הקיץ 'סיסמה לשעות הפנאי' שפועלת בטירת כרמל. במהלך הביקור, לווה המנכ"ל משעל ע"י ראש העיר אריה טל, מנהל המחלקה לחינוך שלומי דהן ומנכ"לית מיזם "סיסמה לכל תלמיד" מגי אסייג.

מיזם קייטנת הקיץ "סיסמה לשעות הפנאי", שיזם המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, מתקיים בטירת כרמל בשיתוף עם העירייה ובמסגרת התכנית הייחודית והחדשנית שפועלת בו, התלמידים מקבלים חוגי העשרה דיגיטלית בימי חופשת הקיץ ללא עלות כספית וחוגי העשרה דיגיטלית למיומנויות מחשב לתלמידי כיתות ג'-ו', שהחלו ללמוד את התחום בשנת הלימודים הנוכחית ובמסגרת הקייטנה הם מקבלים המשכיות ללימודים גם בחודשי הקיץ וזאת במטרה להכשיר, להעשיר ולהעצים את הילד דרך עולם המחשב והאינטרנט.

בנוסף, הקייטנות שבקיץ האחרון נרשמו אליהן כ-120 תלמידים, נועדו לסייע להם לפתח ולטפח כישורים ומיומנויות חשיבה מסדר גבוה וברוח המאה ה-21, באמצעות תרגול אוריינות טכנולוגית על כל רבדיה באופן חווייתי, מעשיר ומהנה. במהלך הפעילות בקייטנות, ניתן דגש על למידת חקר עצמאית, יזמות, יצירתיות ופיתוח מנהיגות תוך חיזוק תחושת המסוגלות והעצמת היכולות האישיות של התלמידים. בין הנושאים שנלמדו: מדיה דיגיטלית, יזמות ופיתוח אפליקציות, פיתוח משחקים, תכנות בסיסי ומיינקראפט.

במהלך הביקור, סיירו האורחים במוקדי הפעילות של החניכים בקייטנת הקיץ "סיסמה לשעות הפנאי", שוחחו עם התלמידים הנלהבים וצפו בתוצרי הפעילות המתקדמים, ובירכו על הפעילות החשובה והעשייה הנפלאה.

מגי אסייג, מנכ"לית המיזם סיסמה לכל תלמיד: "למידה חווייתית וחדשנית מזמנת לילדים אשר לקחו חלק בקייטנות, העשרה דיגיטלית ייחודית ומעצימה בשילוב עם משחוק והנאה. מרגש לראות תוצרים של הדפסות תלת מימד ומימוש טכנולוגיות עם חדוות יצירה. בהזדמנות זו אני רוצה להודות ליו"ר המיזם, מר אודי אנג'ל, למנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, מר אריאל משעל, ולראש העיר, מר אריה טל, על שיתוף הפעולה ועל האפשרות להעניק לילדי טירת כרמל, קייטנה איכותית ללא כל עלות".

בדוק גם

ניידת משטרה | צילום: זמן כרמל

בעקבות שמיעת ירי אתמול בטירת כרמל: פקחי העיריה תפסו אמש תושב המקום בחשד שביצע ירי כאשר אין נזק ואין נפגעים

חדשות טירת כרמל

נגישות