בית / חדשות / ביה"ס היסודי החדש 'אבנר ברזני' נפתח היום באופן רשמי
ביה"ס אבנר ברזני | צילום: עיריית טירת כרמל

ביה"ס היסודי החדש 'אבנר ברזני' נפתח היום באופן רשמי

ראש העיר אריה טל, הסגנים מוריס אסייג, מיכאל כהן, מוריס בנימין וצוותים בכירים מעיריית טירת כרמל ובהם מנהל המחלקה לחינוך שלומי דהן ומהנדס העיר בוריס טיקמן, השתתפו היום (ראשון)בטקס החניכה של בית הספר היסודי החדש שנקרא על שמו של תא"ל אבנר ברזני ז"ל.

בביה"ס החדש, שהושקעו בבנייתו למעלה מעשרים מיליון ₪ כדי לאפשר לתלמידיו ללמוד במוסד חינוכי עם הרמה הטכנולוגית, התנאים והציוד הטובים ביותר שקיימים במערכת החינוך הישראלית, מופעלת מסגרת של בית ספר צומח ובשנת הלימודים הקרובה יופעלו במסגרתו תשע כיתות לימוד כאשר מתוכם תופעל בפעם הראשונה כיתת גן שהתלמידים בה ישויכו לחטיבה הצעירה של ביה"ס. בנוסף, יהיו בביה"ס ארבע כיתות א', שתי כיתות ב' ושתי כיתות ג' ובסה"כ ילמדו במסגרת ביה"ס כ-240 תלמידים. בסוף תהליך הצמיחה של ביה"ס, יפעלו בביה"ס מעל ל- 18 כיתות לימוד שבהן ילמדו כ- 560 תלמידים מכיתת גן ועד כיתה ו'.

אריה טל | צילום: עיריית טירת כרמל

ראש העיר אריה טל, שמוביל את מערכת החינוך בטירת כרמל במשך למעלה משני עשורים והיה בין היוזמים והמובילים של רעיון הקמת ביה"ס החדש, בירך בטקס החניכה את ברכת שהחיינו והגיענו לזמן הזה וסיפר על הילדות המשותפת שלו עם אבנר ברזני ז"ל שעל שמו קרוי ביה"ס, שאת רובה הם בילוי בדיוק במקום שעליו בנוי ביה"ס החדש. בהמשך הדברים, הודה ראש העיר לכל האנשים שעבדו ימים ולילות כדי להכין את ביה"ס לפתיחת שנת הלימודים. בסוף הדברים, גזר ראש העיר את סרט הפתיחה של ביה"ס לקות תשואות ההורים והתלמידים.

בדוק גם

טירת כרמל: אנשים טובים באמצע הדרך

חדשות טירת כרמל

נגישות