בית / כללי / ראש העיר מבצע הערכת מצב באיזור השריפה
קרדיט: זמן כרמל
קרדיט: זמן כרמל

ראש העיר מבצע הערכת מצב באיזור השריפה

ראש עיריית טירת כרמל, אריה טל נמצא ברגעים אלה באתר השריפה על צלע ההר בין טירת כרמל לשכונת רמת בגין חיפה ביחד עם צוותי החירום של העיר בכדי לאמוד את רמת הסכנה לתושבי העיר מהשריפה המשתוללת.

אריה טל אמר: "לצערי, זו לא הפעם הראשונה ששריפות מאיימות על האזור כולו, כרגע לא נשקפת סכנה לעירנו" מסר אריה וביקש להרגיע את התושבים: "הגעתי עכשיו לשטח לבחון מקרוב את המצב. לאחר ששוחחתי עם מפקד הכיבוי בשטח חשוב להדגיש כי בשלב זה, למרות גישה בעייתית לכיבוי האש ושטח השריפה, אין חשש לשכונות או לתושבים בטירת כרמל. חפ"ק העירייה יהיה בקשר מול מפקדי הכיבוי בשטח ואנו ערוכים ונעדכן בכל תרחיש."

כזכור, שמונה צוותי לוחמי אש פועלים כעת בשריפה על צלע ההר שבמעלה מבסיס טירה ולכיוון פרויד. תא השטח גדול ועקב השיפוע קיימת בעית גישה לרכבי הכיבוי. לצורך סיוע ביצירת קו בלימה הוזנקו למקום מטוסי כיבוי מטייסת "אלעד".
טרם הושגה שליטה,
דיווח נוסף בהמשך

*המשך דיווח לשריפה בחיפה:*
נכון לרגע זה 12 צוותים פועלים במקום. סגן מפקד תחנת חיפה סגן טפסר איציק סוויסה מסר כי 8 מטוסים מטייסת הכיבוי ע"ש אלעד ריבן מסייעים לכוחות הכיבוי הקרקעיים. 4 מטוסים עוסקים בתקיפה ישירה של חזית האש ו4 נוספים מטילים חומר מעכב בעירה ומסייעים ביצירת קו בלימה במפנה לכיוון רמת אלמוגי. טרם הושגה שליטה. דיווח נוסף בהמשך

קרדיט: זמן כרמל
קרדיט: זמן כרמל

בדוק גם

בן 34 נדקר בטירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות