בית / מקומי / בתי הספר בעיר זכו בתגמול כספי בשל הישגיהם בתחום החינוך
ביה"ס שיפמן. קרדיט צילום: עיריית טירת כרמל
ביה"ס שיפמן. קרדיט צילום: עיריית טירת כרמל

בתי הספר בעיר זכו בתגמול כספי בשל הישגיהם בתחום החינוך

במסגרת החשיבות שמעניק משרד החינוך לנושא החינוך החברתי והערכי לצד הלימודי בחינוך העל יסודי, מעניק המשרד בשש השנים האחרונות תגמול כספי לצוותים חינוכיים של מוסדות חינוך בעל יסודי שהגיעו לניקוד גבוה במדדים שנבחנים בהיבטים חברתיים וערכיים לצד הלימודיים.

במכתב ששלחה דסי בארי, מנהלת אגף החינוך העל יסודי במשרד החינוך לשלומי דהן, מנהל המחלקה לחינוך בעיריית טירת כרמל, היוא הודיעה כי שני בתי הספר התיכוניים בטירת כרמל, שיפמן ואריאל, זכו בתגמול דיפרנציאלי וזאת בשל הישגיהם בתחום החינוך הלימודי, הערכי והחברתי בשנת הלימודים תשע"ח.

"זכייה זו הינה אות הערכה רבה למנהיגות ולעשיה החינוכית המעמיקה של המנהלים וצוותי המורים" כתבה הגברת בארי במכתב שהמכותבים לו היו גם שר החינוך נפתלי בנט ומנכ"ל משרד החינוך שמואל אבוהב והוסיפה: "אני רואה חשיבות רבה בהוקרה של אנשי החינוך שמחוללים שינוי ומקדמים כל אחד מהתלמידים אל מעבר ליכולותיו הצפויים ובכך תורמים לעיצוב העתיד של תלמידיהם ומביאים אותם להצטיינות לימודית אישית, ערכית וחברתית".

ראש העיר אריה טל, בירך את הצוותים החינוכיים של בתי הספר התיכוניים בטירת כרמל על ההישגים המרשימים שלהם בתחום החינוך למצוינות אישית של תלמידיהם והביע את בטחונו שעוד נכונו למערכת החינוך שלנו ימים גדולים מאלה שיש לנו היום.

בדוק גם

בטירת כרמל ציינו את יום השואה

חדשות טירת כרמל

נגישות