בית / בחירות מקומיות / השר בנט בטירת כרמל: ״כל מחבל שחוצה את הגדר, צריך לירות בו ולהרוג אותו״
שר החינוך - נפתלי בנט ביקר בטירת כרמל

שר החינוך, נפתלי בנט ביקר הערב בטירת כרמל כחלק מכנס בחירות של מפלגת "הבית היהודי" בטירת כרמל

Posted by ‎זמן כרמל‎ on Monday, October 8, 2018

השר בנט בטירת כרמל: ״כל מחבל שחוצה את הגדר, צריך לירות בו ולהרוג אותו״

כ-300 תושבים, תומכים ופעילים השתתפו הערב (שני) באירוע בחירות שערך אריה פרג׳ון, המועמד לראשות עיריית טירת כרמל, באולמי פליסיטי בעיר.
לאירוע הגיעו גם שרי הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט ושרת המשפטים איילת שקד, שהביעו תמיכתם בפרג׳ון.
״המטרה שלנו לחזור לראשות עיריית טירת כרמל״, אמר ראש העירייה לשעבר, שמנה את הישגיו בקדנציה שבה כיהן בתפקיד, ״אני קורא לכל אחד מכם, שייקח את משפחתו הקרובה, ותלכו להצביע. הם (מחנה אריה טל, א״ס) כבר מרגישים שהעסק בורח להם מהידיים, ואנחנו רוצים לגמור הכל בסיבוב ראשון. פתק ועוד פתק, אנחנו ננצח ב-30 באוקטובר״.

בנט: "אני רוצה לספר לכם מי זה אריה פרגון בשבילי. אריה נמצא ברשימה המצומצמת של אלה שאני מתייעץ איתם בעניינים בינלאומיים. אכפת לו מארץ ישראל ומטירת כרמל ויש לו לב ענק. הוא מדבר בכנות ועוזר באדיבות, ויש לו כושר ביצוע. כשאתם בוחרים אריה, אתם בוחרים גם נפתלי בנט וגם איילת שקד״.
בנט גם התייחס לאירועים ביהודה ושומרון ובדרום, ולפיגוע אתמול בו נרצחו שני ישראלים. בנט: ״שואלים מה היית עושה שונה״, אמר, ״היום יש 102 בתים של מחבלים שמדדו אותם ולא הרסו אותם. אני לא רוצה מדידות בתים – צריך להרוס בתים של מחבלים. יום, גם בחוק, קיים עונש מוות למחבלים. כל מה שצריך זה להנחות את הפרקליטות. הבא להורגך השכם להרגו. לגבי הדרום, יש היום מחלוקת על מדיניות. בגבול עזה כל יום חודרים את הגדר, מניחים מטענים וזורקים בלוני טרור. המדיניות שלי – כל מחבל שחוצה את הגדר, צריך לירות בו ולהרוג אותו״.

נפתלי בנט. צילום: זמן כרמל
נפתלי בנט. צילום: זמן כרמל

בדוק גם

מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך ערך ביקור עבודה בטירת כרמל וסייר במוסדות החינוך בעיר

חדשות טירת כרמל

נגישות