בית / מקומי / ילדי גן טבע והוריהם התארחו ב-חנוטף בטירת כרמל

ילדי גן טבע והוריהם התארחו ב-חנוטף בטירת כרמל

החנוטף, החנות הידידותית לילד ולסביבה שהוקמה בטירת כרמל ע"י מרכז הפעו"ט והמחלקה לחינוך, אירחה בשבוע שעבר את ילדי 'גן טבע' והוריהם לאירוע קהילתי מקסים ושמח.

גן טבע, הוא גן עירוני הפועל מטעם משרד החינוך בדגש מיוחד על חינוך חווייתי, התנסות בטבע וחקר. ייחודי, נפתח השנה בטירת כרמל ביוזמה של תושבים מקומיים והמחלקה לחינוך בראשותו של שלומי דהן.

החנוטף, היא חנות יד שנייה התפתחותית וחינוכית לגיל הרך, הפועלת מטעם מרכז הפעו"ט והמחלקה לחינוך בטירת כרמל. במדפי החנוטף, נמכרים משחקים, ספרים, ציוד ובגדים לגיל הרך המתקבלים בתרומה על ידי משפחות מהעיר ומהסביבה. כל ההכנסות מהחנות הן קודש עבור תכניות להורים ולילדים בעיר שנועדו לעודד חינוך לקיימות ושימוש חוזר במוצרים וגם להיות מקום שהורים וילדים נהנים לבלות בו זמן איכות ביחד.

הדגש ששמים הצוותים החינוכיים בגן טבע על שמירת הסביבה ועל חיבור לקהילה, הפך את החיבור ל"חנוטף" למתבקש. באירוע המשותף, שהתקיים ביוזמת ועד ההורים של גן טבע, הגיעו ילדי הגן לבחור מתנה עם ערך מוסף ובעלות סמלית לשנה חדשה בגן החדש ובכך תרגלו הילדים נתינה, למדו על שימוש חוזר וגם חיזקו את הקשר שלהם לגן החדש. במקביל, נהנו הילדים מפעילות חווייתית בחצר החנות, מאפיית פיתות בטאבון ומבילוי משותף עם ההורים.

לידיעת המעוניינים, חנות החנוטף פתוחה כל יום רביעי בין השעות 17:00 – 19:00 וניתן להתעדכן באירועים ובמבצעים בדף הפייסבוק "מרכז הפעו"ט טירת כרמל".

בדוק גם

בטירת כרמל ציינו את יום השואה

חדשות טירת כרמל

נגישות