שוש בינר צמרת | יח"צ
שוש בינר צמרת | יח"צ

"לתושבי העיר מגיע לקום בבוקר וליהנות מהסביבה שבה הם חיים"

למה את חושבת שאת מתאימה להיבחר לראשות טירת כרמל?

נולדתי וגדלתי בטירת כרמל, מכירה כל פינה , אני חיה כאן ,אני מכירה את האנשים שחיים פה, את הצרכים של תושבי טירת כרמל ויש לי את הכלים והיכולות בשילוב המוטיבציה הגבוהה לפעול לשינוי המיוחל.

איך תעשי את השינוי הזה שאת מדברת עליו?
יש לי תכנית מפורטת לטפל בנושאי חינוך ורווחה, חזות העיר, תרבות, תעסוקה ואיכות הסביבה, פיתוח היישוב ושיפור התשתיות, ניהול בשקיפות מלאה ויחס טוב יותר לאזרח. חייבים להפוך את טירת הכרמל לעיר אמיתית ואני מתכוונת לעשות זאת.

איך את רואה את היום שאחרי הבחירות?
לאחרונה נשאלתי מהו הדבר הראשון שאעשה כשאשב על כיסא ראש העיר, ולרגע לא היססתי – ידעתי שהפעולה הראשונה שאני אבחר לעשות, תהיה שיפור חזות העיר. נשקם את השכונות הוותיקות בעיר, כולל הכבישים, המדרכות ותשתיות ביוב והמים שעולים על גדותיהם כיום. נשווה את התשתיות בשכונות הוותיקות לאלו הקיימות בשכונות החדשות ונדאג לניקיון וטיפוח העיר בראש ובראשונה, מדובר במהלכים מידיים והשיפור יורגש מיד.

מה לדעתך דורש שיפור כדי להפוך את טירת כרמל למקום נוח יותר?
עומסי התנועה הכבדים בטירת כרמל מחייבים שיפור משמעותי בתחבורה הציבורית. השרות הניתן לאזרח ישודרג באופן משמעותי ויחסוך זמן יקר יחד עם שקיפות מלאה בכל הליכי העירייה.

מה תעשי כדי לשנות זאת?
נפעל לשיפור פריסת הקווים ותדירותם באמצעות שיתוף פעולה עם משרד התחבורה על מנת להתאים את התחבורה הציבורית לצרכים העכשוויים של תושבי העיר. נפעיל קווים מיוחדים לחיילים בימי ראשון בבוקר אל תחנת הרכבת ובימי חמישי ושישי מתחנת הרכבת. נשדרג את מערך המחשוב והמענה לשירות לתושב .

איפה לדעתך צריך להשקיע את מירב המאמצים?
נשקיע ונפעל לשדרוג המערך החינוכי והרחבתו לכל הרבדים, להנגשה מקסימלית של כל שירותי העירייה והחברות העירוניות , מוסדות החינוך ומבני הציבור לאנשים עם מוגבלות מכל הסוגים בהתאם לדרישות החוק ואף מעבר לכך. זוהי חובה מוסרית עליונה.

משפט לסיום?
לתושבי העיר מגיע לקום בבוקר וליהנות מהסביבה שבה הם חיים, מריענון השכונות הוותיקות, לראות ירוק בעיניים, להתגאות בכל פעם שנכנסים לעיר שאכן הם חיים בעיר מתקדמת, מתחדשת, ומנוהלת היטב. להרגיש את השינוי מידית. שם זה מתחיל-בדברים הקטנים של היום עבור כולנו.

שוש בינר צמרת | יח"צ
שוש בינר צמרת | יח"צ

בדוק גם

צילום: הרב יוסף גדסי

מאות סלי מזון חולקו למשפחות נזקקות בטירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות