בית / עולם / ספורט / ספורט / "השאיפה היא להעפיל לפלייאוף העליון"
איצטדיון טירת כרמל | צילום: זמן כרמל
איצטדיון טירת כרמל | צילום: זמן כרמל

"השאיפה היא להעפיל לפלייאוף העליון"

בסוף השבוע האחרון, הפועל טירת כרמל אירחה את הפועל בית שאן במשחק במסגרת ליגה ב, צפון ב במשחק שהסתיים בתיקו ללא שערים. מי שבלט בשורות הקבוצה האדומה מהכרמל הוא הקפטן הוותיק נדיב סימנטוב שמוכיח כי עדיין כוחו במותניו.

האדומים שממוקמים במקום התשיעי בסיום המחזור החמישי (טירת כרמל שיחקה רק 4 משחקים) ממוקמים חניכיו של שחר סימנטוב במקום התשיעי עם ניצחון אחד, שתי תוצאות תיקו והפסד בודד מה שממקם אותה כרגע במרכז הטבלה, מקום שבקבוצה האדומה יקנו גם בסיום העונה.

כזכור, משחקה הקודם של הקבוצה, במחזור הקודם בחוץ מול הפועל סנדלה בוטל ויוכרע בבית הדין כך שבסיטואציה מסויימת, במידה וטירת כרמל תקבל ניצחון טכני צפויה הקבוצה להעפיל למקום השישי.

צילום: ליאל פרידהבר
צילום: ליאל פרידהבר

מי ששלטה במרבית שלבי המשחק הייתה המארחת אל מול 200 צופים שהגיעו בשעת צהריים למגרש העירוני בטירת כרמל בכדי לעודד את הקבוצה הביתית אל מול בית שאן בשורותיה משחק השוער המיתולוגי מאיר כהן.

גורם בקבוצה אמר לזמן כרמל בסיום המשחק: "אנחנו במקום טוב בטבלה. כמובן שהשאיפה היא להעפיל לפלייאוף עליון אבל הליגה עוד ארוכה ואנחנו מאמינים שיש לנו את חומר השחקנים שיגרום לזה לקרות. שחר מכין אותנו בצורה אופטימלית לכל משחק"

בדוק גם

טירת כרמל | צילום: זמן כרמל

קול קורא בטירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות