בית / עולם / ספורט / ספורט / הפסד דחוק למ.ס טירת כרמל מול נווה שאנן החזקה

הפסד דחוק למ.ס טירת כרמל מול נווה שאנן החזקה

מ.ס טירת כרמל שבמחזור הקודם הביסה את בית"ר חיפה התארחה אמש באצטדיון אבי רן במבואות הדרומיים של חיפה אצל הקבוצה החזקה בליגה ג, מחוז שומרון, מכבי נווה שאנן אלדד המובילה את טבלת הליגה עד כה.

הקבוצה של אריק בן אבו עמדה שווה בשווה מול הקבוצה החזקה בליגה לאורך כל המשחק ורק חוסר מזל מנע מהשחקנים של אבי ליברטי לכבוש בסופו של דבר את שער השיוויון המיוחל. המשחק עצמו הסתיים בתוצאה 2:3 למארחים כאשר כל השערים נכבשו במחצית הראשונה.

בדקה ה-14 המארחים עלו ליתרון משער של הראל ג'ורנו אך סהר יצחק בדקה ה-23 איזן את התוצאה. טירת כרמל שלטה במרכז השדה אך 6 דקות לאחר מכן, דניאל לידור (29) החזיר את היתרון לנווה שאנן וג'ורנו (34) כבש את השני שלו ואת השלישי של קבוצתו. נתי וקנין הוותיק כבש את השער השני של טירת כרמל בדקה ה-36 והמחצית הסתיימה עם יתרון שער לקבוצה המארחת.

אל המחצית השנייה עלתה טירת כרמל במטרה להשוות את התוצאה אך חוסר מזל מול השער השאירו בסופו של דבר את שלושת הנקודות אצל הקבוצה המארחת.

נתי וקנין, כובש אחד השערים למ.ס טירת כרמל אמר לזמן כרמל: "התמודדנו מול קבוצת מכבי נווה שאנן שלה תקציב מעל חצי מליון שקל עם שחקנים מוכרים ומצוינים. המשחק אתמול היה ברובו בשליטת נווה שאנן שגם הייתה ביתרון של 3-1 כבר בתוך המחצית הראשונה לקראת ביום המחצית הראשונה קיזזנו ל3-2 ומשם הייתה לנו ההרגשה שיש מצב שנשווה ואף יותר כך, מחצית שניה כבר היה סיפור אחר עלינו יותר באטרף וכל מה שרצינו זה היה לתת עוד גול מה שלבסוף לא צלח.
לסיום כל הכבוד למכבי נווה שאנן על משחק גברי והוגן הם קבוצה מצויינת ושיהיה להם הרבה בהצלחה בהמשך, ולחבר'ה הגברים שלנו במ.ס טירת כרמל יש לי להגיד לכם שאפו על משחק קשוח ורצון התוצאות עוד יגיעו".

בדוק גם

ירדן מקייטן מטירת כרמל זכה במקום הראשון באליפות ישראל לנוער בשוטו-קאן

חדשות טירת כרמל

נגישות