בית / בחירות מקומיות / מיכאל כהן תומך בכפיר עובדיה בסיבוב השני
מיכאל כהן | צילום: זמן כרמל
מיכאל כהן | צילום: זמן כרמל

מיכאל כהן תומך בכפיר עובדיה בסיבוב השני

מיכאל כהן, שהתמודד למועצת עיריית טירת כרמל מטעם סיעת עוצמה החליט לחבור אל כפיר עובדיה, המועמד לראשות עיריית טירת כרמל בסיבוב השני בבחירות לראשות העיר.


כהן פרסם בדף הפייסבוק שלו:
תושבים יקרים בקדנציה האחרונה שימשתי כחבר מועצת עיר, סגן ראש העיר חבר בועדות שונות ובכלל זה ועדת מכרזים.
לאורך כל התקופה עמדתי איתן על היושרה ועקרונות מנהל תקין בכל הנוגע לגבי מכרזים בעירייה . לא חששתי להביע את דעתי בעירייה ובפני הציבור, גם כשהדבר היה עלול לפגוע בי.
בסיבוב הראשון תמכתי באריה טל. עשיתי זאת, מתוך נאמנות למי שהלכתי אתו כברת דרך ארוכה יד ביד ומתוך רצון להביא לידיי ביטוי את היושרה שלי ולשמור על עקרונות ההגינות ומנהל תקין בתחום בו פעלתי.
במחנה אריה טל מרגישים שהספינה טובעת ומחלקים את נכסי העיר בכל מחיר על חשבון הקופה הציבורית לכל מי שיכול להיות שותף ולגרד עוד כמה קולות ולכן מתוך איכפתיות לקופה הציבורית והיושרה האישית החלטתי שלא לתמוך לאריה טל ולתת את כוחי לכפיר עובדיה שביחד עם אפרת דוד ששון נפעל למען פיתוחה וקידומה של טירת כרמל. אין ספק שהעיר זקוקה לרוח צעירה שתזרים דם חדש ורענן לטירת כרמל, הבית של כולנו.
יתרה מכך, ראיתי שבצד השני קם לראשונה מזה שנים רבות כוח אמיתי, אנשים עם שליחות ששקיפות ציבורית ויושרה הם לא ערכים זרים לו וגם העשייה למען התושב.

המכשול היחיד שראיתי הוא צביון העיר. אני לא יכול לשתף פעולה עם מי שעשוי לשנות את הסטטוס קוו בעיר, לסגור עסקים או את העיר בשבת. לכן ישבתי והקשבתי ואני מציע לכולם להקשיב ולהפסיק את הבירבורים.
אצל אריה טל בקואליציה יש 4 דתיים ואצל כפיר רק 2. אצל אריה טל יושבים אנשים שנשמעים לרב של ואצל כפיר יש אנשים שמקשיבים ללב ולקהילה שלהם.
לא תהיה סגירת כבישים, לא תהיה פגיעה בעיר והסטטוס קוו יישמר. זה לא הישג שלי בכלל, זה מה שכפיר התחייב בפני קבל עם ועדה. אני מאמין לו ואהיה שם יחד איתו.
תושבים יקרים, אני החלטתי להצטרף לכפיר עובדיה ולאפרת דוד ששון להנהגה צעירה, הנהגה של שקיפות , יושר ושיתוף התושבים בהחלטות. מעל במה זו, אני קורא לכל תושבי טירת כרמל להצטרף אלינו ולהצביע כפיר עובדיה לרשות העיר.
עבדתי עם האנשים האלו במועצה, הם אנשים רציניים ויחד כצוות נביא את העיר למקום ראוי.
שלכם
מיכאל כהן

בדוק גם

700 מתושבי טירת כרמל חגגו עם ראש העיר

חדשות טירת כרמל

נגישות