בית / בחירות מקומיות / אריה פרג'ון: "הניסיון חשוב לניהול טירת-כרמל"
אריה פרג'ון ואריה טל | צילום: זמן כרמל

אריה פרג'ון: "הניסיון חשוב לניהול טירת-כרמל"

בימים האחרונים גילינו כי אריה פרג'ון שהתמודד בסיבוב הראשון בבחירות לראשות העיר טירת כרמל מטעם מפלגת הבית היהודי החליט לחבור אל אריה טל, ראש העיר המכהן.

פרג'ון פרסם הערב בדף הפייסבוק שלו את הסיבות לחבירה לטל ולא לכפיר עובדיה המועמד לראשות עיריית טירת כרמל מטעם מפלגת ש"ס:

פחות משבוע לפני הסיבוב השני וחשוב היה לי לחזור ולחדד את הנימוקים בבסיס החלטתי והחלטת הבית היהודי לתמוך באריה טל לראשות העיר. בנימה אישית אודה שההחלטה לא היתה קלה: תפיסות שונות ויריבות פוליטית ליוו אותנו לאורך שנים. אך לעיתים מגיע הרגע להרפות מהמחלוקות, לשים את השיקולים האישיים הצידה ולראות ראיה ממלכתית בה טובת העיר והתפתחותה עמדו בבסיס ההחלטה.

אדגיש: לא דרשנו דרישות פרסונליות, ועיקר ההישגים שלנו הם הישגים לטובת העיר וציבור תומכינו: שמירה על צביון דתי מתון ומכבד והמשך הענקת שירותי הדת ברוח הציונות הדתית, דאגה לצרכיהם של העולים החדשים יוצאי אתיופיה, עיגון זכויותיהם ופרנסתם בכבוד של סוחרי גן אלי כהן, שמירת ציביונו של בית הכנסת בשכונה החדשה לפי דרישת התושבים, פיתוח מתקני ספורט בבתי הספר השונים, שיקום המרכז המסחרי, שיקום שכונות ותיקות והקמת גני שעשועים. ובראש ובראשונה העמדת החינוך בראש סדר העדיפויות!
לראייה – כבר אתמול הפגשנו את נציגי עולי אתיופיה עם ראש העיר לפגישה מוצלחת ביותר, והשגנו התקדמות אדירה בקידום הרחבת בית-הכנסת לעולי אתיופיה, ובמתן שירות בשפה האמהרית במחלקות נותנות שירות (כגון מחלקת הגבייה) בעיריית טירת-כרמל.

למען ההגינות נאמר שניהלנו מו"מ גם עם הצד השני. קבלנו מהם הצעות נדיבות יותר אך ברגע שהבחנו שהדברים לא נעשו בתום לב ונסגרו דברים מאחרי גבינו וביניהם הבטחות לא חוקיות לתפקידים בשכר לכל מיני אנשים על חשבון הציבור – הפסקנו את המגעים.

תושבים יקרים: טירת כרמל שכולנו אוהבים נמצאת בתנופת פיתוח. כפי שאמרנו לכל אורך הקמפיין – הניסיון חשוב מאין כמוהו לניהול עיר כמו טירת-כרמל. זו העת בה נדרשת מנהיגות עתירת ניסיון קשרים עם משרדי ממשלה ולשם כך בדיוק חברנו בהצלחה לכולנו.

בדוק גם

צילום: עיריית טירת כרמל

מועצת העיר החליטה על הרחבת בית העלמין בטירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות