בית / חדשות / מחוז חיפה והצפון בחברת החשמל

מחוז חיפה והצפון בחברת החשמל

חברת החשמל יישמה היום (רביעי) את אחד השינויים הארגוניים המשמעותיים שתוכננו בעקבות הסכם הרפורמה בחטיבת הלקוחות ובכלל חטיבות החברה – איחוד מחוזות והקמת מחוז חדש, מחוז חיפה והצפון.
את המהלך הובילו יצחק בלמס, המשנה למנכ"ל וסמנכ״ל לקוחות; הרצל פרידמן, מנהל מחוז חיפה והצפון; ורפי חיים, סגן מנהל המחוז לשירות לקוחות.

"זהו עוד יישום משמעותי בשורה של שינויים ארגוניים המבוצעים בעקבות הסכם הרפורמה במשק החשמל ותוכנית השינוי הארגוני שנערכת במסגרתו, בכלל חטיבות החברה, כולל בחטיבת לקוחות", אמר עופר בלוך, מנכ"ל חברת חשמל, "השינוי הארגוני נועד להתאים את מבנה החברה ואופן התנהלותה לנדרש מחברה עסקית במשק תחרותי, תוך הצבת יעדים של חיסכון, התייעלות וצמצום בעלויות".
פרידמן, שניהל את מחוז הצפון וכעת מונה כמנהל המחוז החדש, מסר: "המטרה שלנו היא שהאיחוד ישפר את רמת השירות ללקוחות וייצר אחידות בשירות, ובהמשך נוכל אף לפתח ולהוסיף מרכיבים שיעצימו את חוויית הלקוח. נמשיך בעבודות לשיפור שוטף של רשת החשמל על מנת להבטיח הספקת חשמל אמינה ואיכותית. אני רואה את הלקוח כנכס החשוב ביותר שלנו".
יצוין כי מחוז חיפה והצפון מתפרש על שטח של כ-5,900 קמ"ר ומונה כ–770 אלף לקוחות מאזור חדרה בדרום ועד מטולה ורמת הגולן בצפון. המחוז כולל את נפת חיפה ושבעה אזורים: עפולה, חדרה, טבריה, כרמיאל, קריות, נהריה וצפת.

בדוק גם

טירת כרמל חגגה את עצמאות ישראל

חדשות טירת כרמל

נגישות