בית / חדשות / נחנך משכנו החדש של סניף ביטוח לאומי בטירת כרמל
טקס פתיחת המפתן למשכן החדש של סניף ביטוח לאומי ברחוב ז'בוטינסקי 50 בשכונת גלי כרמל, טירת כרמל

טקס פתיחת המפתן למשכן החדש של סניף ביטוח לאומי ברחוב ז'בוטינסקי 50 בשכונת גלי כרמל בטירת כרמל

פורסם על ידי ‏זמן כרמל‏ ב- יום שלישי, 8 בינואר 2019

נחנך משכנו החדש של סניף ביטוח לאומי בטירת כרמל

אמש (שלישי) נערך טקס פתיחת משכנו החדש של ביטוח לאומי, ברחוב ז'בוטינסקי 50 בשכונת גלי כרמל בטירת כרמל. את הטקס כיבדו בנוכחותם ראש העירייה, אריה טל; מנכ"ל ביטוח לאומי, מאיר שפיגלר; מנהל ביטוח לאומי סניף חיפה, ראיק חייר; סמנכ"ל לוגיסטיקה בביטוח לאומי, ריאד חייר אלדין; ומאות מתושבי העיר.

שפיגלר, שלחץ בחמימות את ידי התושבים, בירך את ראש העירייה על זכייתו בבחירות האחרונות לקדנציה נוספת. "העיקר שתמשיך להנהיג את העיר", אמר שפיגלר לטל, "השר חיים כץ הוא זה שדחף את המדיניות במקומות כמו טירת כרמל, שהיא עיר ראויה לשירות של ביטוח לאומי. המדיניות נועדה להביא את השירות אל התושב, וזו הכוונה בפריסה שלנו – לתת לתושבים את מה שמגיע להם. אנחנו רוצים לקצר תהליכים ולתת לתושבים הרגשה שאנחנו נמצאים עבורם. אין למוסד לביטוח לאומי זכות קיום אם הוא לא מממש את היעדים האלה".
בדברים שנשא אמר טל: "אני רוצה לציין את כל הצוות של ביטוח לאומי שעובד בשיתוף איתנו. אין דבר חשוב מזה, בעיקר לאוכלוסיות שלפעמים אין להן פה ואין להן נציג שמייצג אותם. תמשיכו בעבודה ובעשייה הנהדרת." בתום הנאומים והברכות, התכבדו הנוכחים לקחת חלק בטקס גזירת הסרט לפתיחת המשכן החדש.

בדוק גם

מזרקת המים בפארק נחל גלים תחל לפעול בתחילת חופשת הקיץ של תלמידי טירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות