תכנית מנטורים | צילום: הון אנושי טירת כרמל

סיום מחזור ראשון של תכנית המנטורינג ופיתוח קריירה לאקדמאים במרכז צעירים

ביום שני השבוע התקיים אירוע חגיגי לרגל סיום המחזור הראשון של תכנית המנטורינג ופיתוח הקריירה לאקדמאים והנדסאים "תופסים כיוון" בשיתוף עם בוגרי עמותת שלדג – יחידת הקומנדו של חיל האוויר, וחברת אינטל.

לאירוע הגיעו משתתפי התכנית והמנטורים השותפים למיזם, חולקו תעודות סיום למשתתפים ותעודות הוקרה למנטורים, הצעירים והמנטורים הציגו את התהליך שעברו לאורך התכנית והערב כולו ולווה בהתרגשות רבה ותחושה שהתכנית נותנת מענה מדוייק לצעירים בצומת הקריירה הראשונה שלהם.

משתתפי התכנית –שנבחרו מבין עשרות מועמדים, ועברו תהליך מיון והערכה;  הינם אקדמאים והנדסאים ממקצועות מגוונים. המשתתפים זכו בליווי קבוצתי ופרטני במהלך שנה בדגש על מיקוד תעסוקתי, רשתות חברתיות-תעסוקתיות ומנטורינג של בכירים מהתעשייה.

בימים אלו המחזור השני נמצא בשלב פיתוח קריירה ובשבוע הבא יפתח המחזור השלישי של התכנית המתקיימת בימי שישי במרכז הצעירים, במהלכה מקבלים המשתתפים כלים לחיפוש עבודה אפקטיבי, כולל התנסויות במרכזי הערכה, סימולציות של ראיונות עבודה, היכרות מקרוב עם שוק העבודה, סדנאות שיווק עצמי ופיתוח מצוינות במקום העבודה , וליווי אישי של מנטור בכיר בתעשייה.

לפרטים נוספים אודות התכנית: 04-8581406 כרמל יערי רכזת התכנית

בדוק גם

ניידת משטרה | צילום: זמן כרמל

בעקבות שמיעת ירי אתמול בטירת כרמל: פקחי העיריה תפסו אמש תושב המקום בחשד שביצע ירי כאשר אין נזק ואין נפגעים

חדשות טירת כרמל

נגישות