בית / מקומי / מופע סיום מרתק לבוגרי שכבה י"ב בביה"ס שיפמן
קרדיט: עיריית טירת כרמל

מופע סיום מרתק לבוגרי שכבה י"ב בביה"ס שיפמן

צבעים מרהיבים שתובלו בהמון מצב רוח ושובת נעורים, האירו בשבוע שעבר את עיניהם של מאות מתושבי טירת כרמל שהגיעו לרחבה המרכזית של ביה"ס תיכון מקיף 'שיפמן' בטירת כרמל, כדי לחגוג ולכבד את הבוגרים המאושרים שיסיימו עוד מעט את לימודיהם במסגרת הבית ספרית. בין האורחים הרבים שהגיעו למסיבת הסיום היו הורים גאים, צוותים חינוכיים בכירים ואישי ציבור מקומיים ובראשם ראש העיר אריה טל, יו"ר החברה למוסדות חינוך יוסי גלסברג ויו"ר וועד ההורים היישובי דניאל בן עשור.

במהלך החלק הרשמי של הטקס, ברך ראש העיר אריה טל את התלמידים על סיומו של עוד שלב חשוב בדרך לחייהם הבוגרים והודה להוריהם על שיתוף הפעולה החשוב שלהם שעזר לצוותים החינוכיים הנפלאים של ביה"ס שיפמן, להביא את התלמידים להישגיות מרשימה בתחום הלימודי ובתחום הערכי. בסוף הברכות, העניקו ראש העיר אריה טל וראשי הצוותים החינוכיים תעודות לתלמידים המצטיינים של השכבה ושי אישי (ספר) מטעמו של ראש העיר אריה טל.

לאחר הטקס הרשמי, החל המופע המרכזי של התלמידים שעליו עמלו התלמידים ומוריהם במשך חודשים ארוכים. במהלך המופע שהיה בנושא "מסע אל מוחו של נער מתבגר", העניקו התלמידים אורחים הרבים הצגת סיום מרתקת ומושקעת, שכללה ביצועי שירה איכותיים ששולבו במופעי ריקוד מקצועיים ומרתקים וגם מופעי אמנות משחק וקומדיה שגרמו לפרצי צחוק גדולים בקרב האורחים.

בדוק גם

לידיעת התושבים: פינוי אשפה בחג השבועות

חדשות טירת כרמל

נגישות