מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך ערך ביקור עבודה בטירת כרמל וסייר במוסדות החינוך בעיר

ביום שלישי (11/06), נערך סיור עומק לימודי במוסדות החינוך בטירת הכרמל שאותו הוביל
מנהל מחוז חיפה של משרד החינוך, ד"ר סער הראל. סיור העומק המקצועי של בכירי מערכת החינוך במחוז חיפה בכל מוסדות הרצף החינוכי שקיים בעיר טירת הכרמל, היה בדגש על 'חינוך במרחבים משתנים'. אל הסיור החשוב התלוו נציגי הנהלת המחוז, מפקחי החינוך ביישוב ומובילי מערכת החינוך בעיר.

במהלך הסיור, הציגו מנהלי מוסדות החינוך בעיר בפני מנהל המחוז ובכירי משרדו את החוזקות והאתגרים של מערכת החינוך המקומית וגם את הצרכים והתכניות החינוכיות השונות שתלמידי טירת כרמל עתידים להשתתף בהן. הסיור הלימודי ננעל בשיח של מנהל המחוז ד"ר סער הראל עם כלל מנהלי מוסדות החינוך בעיר.

הסיור הלימודי של מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך כלל ביקור בספריה העירונית, סיור בגן אלמוג שבשכונת גלי כרמל, ביקור בבית הספר שיפמן ושיא הסיור היה במפגש עם תלמידים מבתי ספר יסודיים והחטיבות שנערך באשכול הפיס שבמהלכו הציגו התלמידים את תוצרי
החקר והלמידה בתחומי המדעים השונים כחלק מחזון המצוינות המדעית שמערכת החינוך בעיר מובילה.

בשיחת הסיכום שנערכה בסוף הסיור, ציין ד"ר הראל כי הסיור היה מוצלח מאד וחשף בפניו ובפני צוותו הבכיר את עומקם של פרטים במגוון רחב של נושאים ובתוכם הכלה והשתלבות, חינוך מיוחד, אתגרים בעיר צומחת ומתחדשת, תשתיות, מסוגלות צוות, דיאלוג עם ההורים, חדשנות, מצוינות מדעית, החינוך הבלתי פורמלי ותרבות הפנאי. "החינוך בטירת כרמל צועד קדימה. אנחנו מודעים לבעיות ולקשיים של הצוותים החינוכיים בעיר ונדאג לטפל בכל בעיה בשיא הרגישות והמקצועיות" הבטיח מנהל המחוז לפני שהודה לראש העיר אריה טל על השותפות והמחויבות לדרך המקצועית ולשלומי דהן, מנהל מערכת החינוך וצוותו על קידום מערכת החינוך העירונית והצעידה המשותפות, השקיפות והצבת היעדים. בהמשך דבריו הודה ד"ר סער לדוברת עייני המפקחת המתכללת וסיגל כהן מפקחת המחוז על ארגון הסיור ועל עבודתן בשגרה, לנציגי הנהלת המחוז, למפקחים ולמנהלי מוסדות החינוך בעיר.

שלומי דהן, מנהל המחלקה לחינוך: "מנהל המחוז והמפקחים הרבים שהשתתפו בסיור התרגשו והתפעלו מתלמידי טירת כרמל ומתהליך הלמידה האיכותי מהתוצרים ומדרך ההצגה הרהוטה של התלמידים. תודה רבה לכל התלמידים המורים ואנשי החינוך של העיר שעמלים במקצועיות וחריצות כל השנה. תודה למנהלי בתי הספר, למנהלי המסגרות החינוכיות השונות ולכל מי שלקח חלק בהכנת הסיור החשוב הזה".

בדוק גם

ניידת משטרה | צילום: זמן כרמל

בעקבות שמיעת ירי אתמול בטירת כרמל: פקחי העיריה תפסו אמש תושב המקום בחשד שביצע ירי כאשר אין נזק ואין נפגעים

חדשות טירת כרמל

נגישות