בית / חדשות / מרפאה רביעית של כללית בטירת כרמל
קרדיט: צבי מינקוביץ

מרפאה רביעית של כללית בטירת כרמל


נחנכה המרפאה החדשה של כללית בשכונת גלי כרמל שמעניקה שירות כוללני תחת קורת גג אחת
בטקס חגיגי, במעמד ראש העיר מר אריה טל, נחנכה מרפאה חדשה בשכונת גלי כרמל ההולכת ומוקמת בימים אלה בטירת כרמל. המרפאה ממקומת במרכז המסחרי בלב השכונה ומשתרעת על פני 150 מ"ר. צוות המרפאה, שפועלת מידי יום, כולל רופאים מומחים בלבד ברפואת משפחה, ילדים ונשים. כמו כן, יש במרפאה צוות אחיות מיומנות, כולל שירות לקיחת בדיקות דם מידי יום וכן יוענקו שירותי משרד מלאים. היא משלבת עיצוב חדיש ומקצועיות רפואית עם אוירה משפחתית ונינוחה של מרפאה שכונתית.


ראש העיר, מר אריה טל, ציין בהערכה רבה את השירות המקיף שדואגת כללית לתת לתושבי טירת כרמל באיכות גבוהה ובפריסה נרחבת וכי כללית נענתה במהירות לצורך במרפאה בשכונה החדשה והמתפתחת.
רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, ציין בגאוה כי מרבית תושבי טירת כרמל, כ-70% מהם בוחרים לקבל שירות בכללית. כללית מצידה דואגת לתת להם שירות נגיש ואיכותי בשלוש מרפאות אם בהם ניתן מכלול השירות תחת קורת גג אחת, מרכז מוביל לבריאות הילד שבו יש מיטב המומחים בתחומים שונים של רפואת ילדים והפועל בקשר הדוק עם מחלקת הילדים בבית חולים כרמל. כמו גם מכון פיזיותרפיה, מכון הדמיה, כללית סמייל ועוד.
הקמת המרפאה החדשה, ציין נודלמן, היא נדבך נוסף במגמה של כללית להעניק שירות מיטבי לתושבי טירת כרמל ולהתאים שירות בהתאם לצרכים המשתנים. הוא הבטיח להמשיך להיות עם יד על הדופק ובקשר הטוב עם ראש העיר כדי לפתח את הישירות למען התושבים בעיר.
ברכות נשאו גם על ידי ד"ר סוניה כרכבי, מנהלת מינהלת כרמל בכללית שאיחלה לצוות המרפאה הצלחה רבה ודורית חזן – המנהלת האדמיניסטרטיבית במינהלת, שגם הנחתה את הטקס.
את האירוע ליוו בהתנדבות בנגינת כינור הילדה אלין, בת 11, תושבת השכונה החדשה.

בדוק גם

טירת כרמל: הרמזור בכניסה הצפונית לא עובד

חדשות טירת כרמל

נגישות