בית / מקומי / שר הדתות ביקר בטירת כרמל
קרדיט: עיריית טירת כרמל

שר הדתות ביקר בטירת כרמל

שר הדתות יצחק ועקנין ביקר בטירת כרמל ביחד עם צוות משרדו הבכיר ונפגש עם ראש העיר אריה טל
יצחק ועקנין, השר לענייני דת של מדינת ישראל, ערך אתמול (רביעי) ביקור עבודה בטירת כרמל כשהוא מלווה בבכירי משרדו ונציגים בכירים של תנועת ש"ס בטירת כרמל ובראשם חבר המועצה, כפיר עובדיה.
במהלך הביקור, סיירו השר ועקנין ופמלייתו במקוואות ובבתי הכנסת בעיר. לאחר הסיור, התכנסו כולם לישיבת עבודה משותפת עם בכירי עיריית טירת כרמל ובהם ראש העיר אריה טל, סגנים, ראש המועצה הדתית רוני אליהו, חברי מועצה ומנכ"ל העירייה גדי מרגלית.
במהלך הישיבה, סקר ראש העיר אריה טל בפני השר ועקנין וצוותו הבכיר את התפתחותה של העיר טירת כרמל ואת הצורך שיש בפיתוח שירותי הדת ביחס להגדלת נפח האוכלוסייה בעיר. בנוסף, העלה ראש העיר בפני השר את מצוקת עתודות הקבורה בעיר שהפתרון לה דורש תקציבים גדולים וביקש את עזרתו בנושא.
השר ועקנין הסכים עם ראש העיר אריה טל בדבר הצורך להגדיל את שירותי הדת בטירת כרמל המתפתחת והבטיח להקצות כמיליון ₪ לטובת הקמת מקווה חדש בשכונות החדשות ובנוסף להקצות תקציב שייועד להשלמת השיפוץ במקווה הישן.
בנושא עתודות הקבורה בטירת כרמל, ביקש השר ועקנין מראש העיר אריה טל להפעיל את מיטב אנשיו כדי לגבש מספר תכניות מקבילות שבתוכן יימצאו פתרונות לנושא והבטיח כי הוא ואנשי משרדו יעמדו לראשות העירייה בכל עזרה שהם יצטרכו לאחר קבלת החלטה בעניין.

בדוק גם

ראש העיר אריה טל: מברך את התושבים מהעיר התאומה – מונהיים, גרמניה – המבקרים בטירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות