בית / מקומי / יזהר כהן הופיע בטירת כרמל
קרדיט: עיריית טירת כרמל

יזהר כהן הופיע בטירת כרמל

בוקר של תרבות שירה והנאה התקיים ביום שני האחרון באשכול פיס לכבוד האזרחים הוותיקים בישוב. הזמר יזהר כהן הופיע כאן במסגרת מיזם שנקרא "מיזם שמחה" בחסות המשרד לשוויון חברתי ובהשתתפות עיריית טירת כרמל, המחלקה לשירותים חברתיים ועמותת סחלב לאזרח הוותיק בקהילה,
"מיזם שמחה" מפגיש בין אמנים וותיקים המופיעים עבור קהל ציבור האזרחים הוותיקים. האירועים נערכים בכל הארץ וגם אצלנו בטירת כרמל.
בבוקר יום שני האולם התמלא מפה לפה באזרחיה הוותיקים של הישוב, בחברי מרכז יום לקשיש, מועדון "רעות", מועדון עולי אתיופיה, מועדון נשות מש"י ובקבוצת אורחים מיוקנעם שהגיעו אף הם לשמוע ולהנות מהזמר יזהר כהן.
דינה רותם, עו"ס לאזרחים וותיקים ויועצת ראש העיר לענייני אזרחים וותיקים הנחתה את האירוע , שבו נכחו מר אריה טל, ראש העיר, מר אלי ברגר, מנכל עמותת סחלב לאזרח הוותיק בקהילה ושרה איקו יו"ר העמותה.
אריה טל, ראש העיר בירך את הנוכחים ואיחל להם להמשיך לחייך לשמוח ולשמור על הבריאות כי כל אזרחיה הוותיקים של העיר חשובים לו מאוד.
אלי ברגר בירך אף הוא את הנוכחים והודה לכל צוות העמותה על עבודתם המסורה וההשקעה היומיומית באוכלוסייה הוותיקה.
יזהר כהן הזמר שר מלהיטיו הידועים הוא הלהיב וסחף את הקהל ששר ורקד לכל אורך הארוע. היה זה בוקר שכולו הנאה שירה והתרוממות הרוח והנפש.

בדוק גם

טירת כרמל: חודש המודעות לאדם עם מוגבלות

חדשות טירת כרמל

נגישות