קרדיט: עיריית טירת כרמל

תאטרון קהילתי טירת כרמל מציג: I like Mike

ההצגה "איי לייק מייק" הוצגה בטירת כרמל במסגרת הפעילות של התיאטרון הקהילתי

ביום חמישי בערב, באירוע שבו נהנו רבים מתושבי טירת כרמל ובהם עולים חדשים, וותיקים, ילידי הארץ ומבוגרים, עלתה ההפקה המרגשת של ההצגה 'איי לייק מייק' במעמד ראש העיר, מר אריה טל.

בפתיחת הערב, הודה ראש העיר אריה טל לעוסקים במלאכה ובירך על שיתוף הפעולה המוצלח לטובת כלל תושבי טירת כרמל אשר יחד מייצרים אירוע תרבותי איכותי. קבוצת התיאטרון הקהילתי מתקיימת בשילוב ידיים בין מדונה שץ ממחלקת הרווחה וקובי הזז מנהל התרבות במתנ"ס והוא פועל מזה מספר שנים בהצלחה רבה.

יו"ר דירקטוריון המתנ"ס רחל חלביה, עלתה לברך בחום את השחקנים והזמרים שמחבקים את הזמר ויצירה הישראלית ומספרים את סיפור ארץ ישראל הצעירה של שנות ה-60. בהמשך הודתה רחל חלביה לקובי הזז על הניהול האמנותי, לבמאי תומר רוסו אשר כתב את העיבוד למחזמר והוא מוביל את סדנת התיאטרון לאורך כל השנה. על העיבוד המוזיקלי אחראי עידן שרון אשר מנהל מוזיקלית גם את להקת "קול הלב" ומלווה שנים את העשייה התרבותית העירונית במתנ"ס.

המשתתפים בהפקה הינם תושבי העיר מכל הגילים והם משלבים עולים חדשים וותיקים בעשייה תרבותית ישראלית אשר, פועלת לאורך כל השנה במתנ"ס טירת כרמל. קובי הזז, מנהל מחלקת התרבות מזמין את תושבי העיר להצטרף לסדנת התיאטרון במתנ"ס וליהנות מלמידה וחוויה לכל גיל.

בדוק גם

צילום: דוברות משטרת ישראל

המשטרה סיכלה הלילה מסיבת טבע שתוכננה בשטח אש צפונית לכרם מהר״ל

חדשות טירת כרמל

נגישות