בית / חדשות / שלומית עג'מי: "בטיפול של מלאכים לאט לאט החזירו אותי לחיים"
שולמית עג'מי | צילום: עצמי

שלומית עג'מי: "בטיפול של מלאכים לאט לאט החזירו אותי לחיים"

תושבת טירת כרמל, שלומית עג׳מי הייתה בין הראשונות בעיר שנדבקה במחלת הקורונה. לאחרונה מצבה של שולמית הוטב והיא סיפרה לזמן כרמל את השתלשלות העניינים במצבה מהרגע שבו החלה לא להרגיש טוב ועד לרגע שהחלימה מנגיף הקורונה.

״ב4.3 במסיבת יום הולדת בהפתעה לחברה בבית קפה בטירת כרמל״. החלה שלומית ואמרה, ״מסתבר בדיעבד שהחברה שחגגנו לה נחשפה בעבודה לחולת קורונה שעוד לא ידעה שהיא חולה וכך נדבקתי ממנה. בסך הכל אחרי זה הייתי בעבודה ואצל בונת הציפורניים שלי.
כבר ביום שבת שלושה ימים אחרי המפגש הרגשתי לא טוב והייתי במיטה עם שיעול חזק וליחה. כשהמצב החמיר והחום עלה הלכתי לביקור רופא שם שאלו אם הייתי בקרבת חולה קורונה מאומת מה שבאמת לא ידעתי. עשו לי צילום ואמרו שיש דלקת קטנה בריאה שמאל. נתנו אנטיביוטיקה וחזרתי הביתה״.

שלומית המשיכה ואמרה לזמן כרמל: ״המצב המשיך להחמיר והחום לא ירד. התקשרתי ל 2700* שם אמרו לי לא לעלות לבית חולים או למרפאה והם רשמו לי עוד אנטיביוטיקה.
ככה הייתי 11 יום בבית כשכבר לא יכולתי לעמוד על הרגליים. אפרים בעלי התקשר לבית חולים כרמל והם שלחו אמבולנס כדי לקחת אותי לשם. גם שם הרופאים אמרו ש 99% זה לא קורונה והיו חשופים רק עם מסכה בקרבתי. עשו לי בדיקת קורונה וכשהתשובה היתה חיובית העבירו אותי לבית חולים כרמל הישן למחלקה המיוחדת לקורונה. חיברו אותי מיד לחמצן, א.ק.ג וסטורציה כדי לבדוק את החמצן בדם.

״בטיפול של מלאכים לאט לאט החזירו אותי לחיים. הצוות שם מדהים ואנושי עם חיוך תמידי והיענות לכל מה שכל חולה מבקש. אני הייתי קורבן של הקורונה ובטוח שאף אחד לא רוצה להיות שם, עם חום גבוה, קושי בנשימה,שיעול וליחה, חולשה בכל הגוף כך ששני צעדים נראו לי כמו ריצת מרתון, הפה יבש ללא טעם, כל אוכל אפילו המתוק ביותר הרגיש לי חריף מאוד. זה היה איום ונורא ותודה לאל על היכן שאני נמצאת היום בזכות המלאכים מבית חולים כרמל״

בדוק גם

טירת הכרמל ממריאה: משרד המודיעין פועל להקמת כיתות סייבר לעידוד הגיוס ליחידות העילית

חדשות טירת כרמל

נגישות