בית / מקומי / דירות גבוהות אחרונות בפרויקט "אדרת הכרמל" בטירת הכרמל
אדרת הכרמל של קבוצת רם אדרת- קרדיט קרדיט ASTUDIO

דירות גבוהות אחרונות בפרויקט "אדרת הכרמל" בטירת הכרמל

נותרו דירות אחרונות למכירה בפרויקט "אדרת הכרמל" של קבוצת רם אדרת בשכונת החותרים בטירת הכרמל. במסגרת הפרויקט נבנה מגדל מגורי יוקרה בן 16 קומות ובו 60 דירות, כש-48 מהן שווקו במסגרת תוכנית מחיר למשתכן והיתר בשוק החופשי. לפרויקט קיים כבר היתר בנייה מלא והבנייה בעיצומה.

רם אדרת מציעה למכירה בשוק החופשי דופלקסים יוקרתיים עם חלל מגורים כפול בקומות 15-16 המשתרעים על שטח של כ-166 מ"ר + כ-55 מ"ר מרפסת; וכן שני פנטהאוזים מעוצבים ומרווחים המשתרעים על פני חצי קומה ושטחם כ- 157 מ"ר + כ- 60  מ"ר מרפסת. הבניין כולל לובי כניסה כפול מעוצב ויוקרתי ובו מועדון דיירים. כל דירה מקבלת 2 חניות מקורות ומחסן.

שכונת החותרים משתרעת על כ-781 דונם בדרום מערב העיר, דרומית לשכונת גלי ים ומזרחית לקיבוץ החותרים, ותכלול כ-2,150 יחידות דיור בבניינים בני 5-6 קומות ובניינים רבי קומות. פרויקט "אדרת הכרמל" ממוקם על רצועת הפארק המרכזית החוצה את השכונה, וסמוך לשירותים הקהילתיים ומרכזי המסחר המגוונים שבה. בסמוך לפרויקט ישנם גם מוסדות חינוך, תרבות ופנאי במרחק הליכה וגישה נוחה לצירי תחבורה מרכזיים. כ-172 דונמים מהשכונה יוקדשו לשטחים ציבוריים פתוחים: גינות משחק, שבילי הליכה ואופניים ופארק עירוני ענק ובו יעבור נחל.

לדברי דורון נמרוד מנכ"ל ובעלים קבוצת רם אדרת  "פרויקט 'אדרת הכרמל' מציע איכות חיים ונוחות מקסימלית, השקענו מחשבה ורגש בכל פרט ופרט בכדי ליצור את חווית המגורים המושלמת. הפרויקט ממוקם במיקום מנצח בלב השכונה החדשה שבין ים תיכון להר הכרמל, שכונה צעירה ומבוקשת המושכת אליה אוכלוסייה איכותית וחזקה. תכנון השכונה מהווה יישום מלא של עקרונות התכנון של הערים העתידיות בישראל ובעולם – שכונה המעניקה לתושביה את כל השירותים העירוניים וריאות ירוקות עם פיתוח סביבתי מוקפד".

אדרת הכרמל של קבוצת רם אדרת- קרדיט קרדיט ASTUDIO


בדוק גם

טירת כרמל: מודל ארצי לעשייה עירונית בתחום הגיל הרך

חדשות טירת כרמל

נגישות