בית / חדשות / אבישי כהן מונה למנכ"ל עיריית טירת כרמל
אבישי כהן | צילום: עיריית טירת כרמל

אבישי כהן מונה למנכ"ל עיריית טירת כרמל

מועצת העיר טירת כרמל, אישרה לפני כשבועיים את מינויו של אבישי כהן, למנכ"ל עיריית טירת כרמל.
אבישי כהן, רווק בן 55 שבימים אלה מעביר את ביתו לטירת כרמל, הוא סא"ל במילואים ובעל תואר שני במנהל ציבורי. יש לו וותק של שנים ארוכות בשירות הציבורי בתפקידים בכירים ובתוכם מנכ"ל נמל אילת, מנכ"ל חברת 'יפה נוף', ראש אגף תיאום במשרד ראש הממשלה ומנהל אגף ביטחון וטכנולוגיות בחברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי.

כניסתו של אבישי כהן לתפקיד מנכ"ל עיריית טירת כרמל, התקיימה במקביל לגל השני של משבר הקורונה שפוקד אותנו בימים אלה. אבישי כהן לא נבהל מהאתגר ובמקביל ללימוד מהיר של כל מערכות העירייה, גיבש המנכ"ל החדש מדיניות פעולה ביחד עם ראש העיר אריה טל למניעת התפשטות נגיף הקורונה בטירת כרמל.
במסגרת אותה מדיניות ובתיאום עם ראש העיר אריה טל, מכנס המנכ"ל החדש פעמיים בשבוע ישיבת קורונה שבה משתתפים כל ראשי המכלולים הרלוונטיים לצורך הערכת מצב, היערכות לתרחישים עתידיים ומתן מענים רשותיים למצוקות הנוצרות בשל משבר הקורונה.

אבישי כהן, המנכ"ל החדש של עיריית טירת כרמל: "אני רוצה לנצל את הבמה הזאת כדי לומר לתושבי טירת כרמל, יש לכם עיר נהדרת שאותה מובילה כבר שנים רבות הנהגה אחראית מאוד שבראשה עומד ראש העיר אריה טל. בנוסף, חשוב לי להרגיע את תושבי העיר ולציין כי ככל שזה תלוי בנו, עיריית טירת כרמל ערוכה ומוכנה לתת את כל המענים הנדרשים לתושבי העיר כדי לנהל אורח חיים שגרתי. אני מאחל לכולנו ימים טובים יותר ובריאים יותר ושהמאמצים שלנו יופנו בעיקר לפיתוחה של טירת כרמל".


בדוק גם

״מהרגע שהגעתי לעולם התאהבתי בכדור״

חדשות טירת כרמל

נגישות