בית / חדשות / בעקבות התוכנית של משרד הבריאות עבור נפגעי הנפש ממשבר הקורונה: מכבי מעניקה לחבריה ייעוץ פסיכולוגי חינם
עדית כהן, פסיכולוגית קלינית , מנהלת תחום פסיכולוגיה במחוז הצפון של מכבי | קרדיט: דוברות קופת חולים מכבי

בעקבות התוכנית של משרד הבריאות עבור נפגעי הנפש ממשבר הקורונה: מכבי מעניקה לחבריה ייעוץ פסיכולוגי חינם

במסגרת התוכנית זכאים חברי מכבי לייעוץ פסיכולוגי במסגרת טיפול טלפוני של 45 דקות. עדית כהן, הפסיכולוגית המחוזית בצפון:" אנו קוראים לחברים החשים במצוקה להיעזר בשירות החדש ולא להתמודד עם המצוקה לבד. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן"

במסגרת ההתמודדות עם המצב החדש, מערכת הבריאות נדרשת למתן פתרונות מהירים עבור מכלול התחומים איתם מתמודדים נפגעי הקורונה כאשר בתקופה האחרונה מצטיירת תמונת מצב מדאיגה של עשרות אלפי חולים- שלאו דווקא נפגעו פיזית מהנגיף אולם הם מתמודדים עם חרדות, דאגות ופחד רב מפני העתיד הלא נודע.

קבוצת הבריאות מכבי  מעניקה לחבריה ייעוץ פסיכולוגי מקצועי ללא עלות מתוך אמונה שישנו קשר מוכח בין גוף לנפש ובריאות החברים- בכל המישורים היא הראשונה במעלה ובסדר העדיפויות.

מכבי מספקת מעטפת שירותים מושלמת עבור החברים בתקופה זו- שירותי רפואה מרחוק, ורפואה במרכזים הרפואיים בעת צורך, מערך בדיקות מהיר, הצבת עמדות בדיקות ומעבדות ניידות בפריסה ארצית וכעת- מעניקה הקופה מענה גם לנפגעי הנפש מהנגיף.

הטיפול כולל שלוש שיחות  טלפוניות  עם פסיכולוגים, והוא מופעל כחלק מהתוכנית של משרד הבריאות שגובשה לנוכח העלייה  בביקוש לסיוע נפשי מאז תחילת המשבר. 

השירות ניתן לכל חברי מכבי בחיוג למספר 3028*

עדית כהן,  פסיכולוגית קלינית , מנהלת תחום פסיכולוגיה במחוז הצפון של מכבי: "מכבי נמצאת בחזית בכל הקשור למלחמה בנגיף ובהשלכותיו- מכל ההיבטים ומעניקה לחבריה טיפול מקיף של גוף ונפש. אנו קוראים לחברים החשים במצוקה להיעזר בשירות החדש ולא להתמודד עם המצוקה לבד, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן"


בדוק גם

תוצרת טירת כרמל: Virimask – המסיכה הישראלית שתגן על הצוותים הרפואיים

חדשות טירת כרמל

נגישות