בית / מקומי / טירת כרמל: מודל ארצי לעשייה עירונית בתחום הגיל הרך
קרדיט: עיריית טירת כרמל

טירת כרמל: מודל ארצי לעשייה עירונית בתחום הגיל הרך

גאווה לעיריית טירת כרמל ולעומד בראשנה, אריה טל, שלקח על עצמו להפוך את העיר למודל ארצי לעשייה עירונית בתחום הגיל הרך!
כנס יוזמות וחדשנות ארצי זו מסורת ארוכה במרכז הפעו"ט. בכל שנה בשיתוף קרן שטיינמץ, מתכנסים כל אנשי המקצוע בתחום הגיל הרך במרכז הפעו"ט. השנה חברו להפקת הכנס קהילת חדשנות ליזמים בתחום הגיל הרך GrowHub . הכנס מיועד לחשיפת יוזמות חדשות מכל רחבי הארץ, כחלק משליחות חשובה להוביל שינויים חדשים בגיל הרך.

גם בימי הקורונה הלא פשוטים, על מסורת לא מוותרים ופשוט יוצאים מאזור הנוחות לה התרגלו בשנים האחרונות.
וכך, השנה המסורת נמשכה ובמקום מפגש פנים מול פנים, עברו לפלטפורמה דיגיטלית בה נכחו מעל 100 משתתפות ומשתתפים מכל רחבי הארץ.
את הכנס פתחה ד"ר ענת בר בתיאור מחקר שערכה על למידה ארגונית, מנהיגות והצלחה של ארגונים בתחום הגיל הרך. ד"ר ענת בר: "מסתבר שכמו שבמשפחה הילדים מצליחים כשההורות מכבדת ורגישה, גם ארגונים מצליחים על בסיס של תמיכה בצמיחה מקצועית של עובדים ומרחב להתנסות".
בהמשך שמעו המשתתפים על מעגל הביטחון מאורנה זוהר, "דברו איתי- מיזם מדהים בתחום השפה של טלי אדמוני. השתתפו בפנל מרתק של טיפול מרחוק שהנחתה רותם עזר אליהו מנהלת הגיל הרך בקרן רש"י" ואף התחלקו לשתי קבוצות שדנו ביוזמות ציבוריות וביוזמות פרטיות.

תודה שלוחה לעשרים המציגות שהשתתפו בכנס והציגו יוזמות מרתקות וכל כך מגוונות, מיוזמה לעידוד קריאה בפזורה הבדואית עד לחיישן שמראה להורה כמה ינק התינוק. מתכניות ארציות שנולדו בלשכת משרד הבריאות או משרדי קרן רש"י – Rashi Foundation ועד לעסק הפרטי שמופעל מהסלון של יזמת עצמאית. כולן פועלות מאותה תפיסה שאפשר וחייב להיות פה יותר טוב. ושהגיל הרך הוא המקום להתחיל.

בדוק גם

ניצב יורם סופר | צילום: דוברות המשטרה

מפקד חדש למחוז חוף: מפקד מחוז דרום, ניצב יורם סופר

חדשות טירת כרמל

נגישות