בית / חדשות / פרויקט רחפנים בטירת כרמל
פרויקט רחפנים | צילום: עיריית טירת כרמל

פרויקט רחפנים בטירת כרמל


פרויקט רחפנים ייחודי ומרתק יוצא לדרך בשיתוף עיריית טירת כרמל אוניברסיטת חיפה ועמותת "אופנים".
הפרויקט לתלמידי שכבת כיתות ז' בבית ספר שיפמן בטירת כרמל, בהובלתו של ד"ר דן פלדמן, ראש המעבדות לרובוטיקה בחוג למדעי המחשב מאוניברסיטת חיפה.
התלמידים המשתתפים בפרויקט ילמדו תכנות רחפנים במטרה לתת מענה לצרכים שונים ומגוונים החל מכיבוי אורות למטרת חיסכון בחשמל ועד זיהוי מוקדי התקהלויות למניעת הפצת מגפת נגיף הקורונה.
באמצעות פרויקט זה תלמידי בי"ס שיפמן הוכיחו לכולם שאם באמת רוצים, חלומות אכן מתגשמים.
אין ספק שפרויקטים מסוג זה הוא חלק מהשאיפה למצויינות אותה מוביל ראש העיר אריה טל כבר המון שנים וביחד עם מנהל החינוך ציון סודרי, עמותת "אופנים" ושיתוף הפעולה בין עיריית טירת כרמל לאוניברסיטת חיפה והובלתו של ד"ר דן פלדמן, תוביל קדימה  את ילדי העיר. ציון סודרי מנהל מחלקת החינוך:
" אני רוצה לברך מפה  את עדי ברקוביץ, מנהלת אשכול הפיס החדשה ומנהלת תחום המדעים בעיר, על כניסתה לתפקיד. פרויקט זה הוא יריית הפתיחה שלה בהובלת האשכול ואנו צופים לה הצלחה גדולה בהמשך תפקידה. ברוכה הבאה אלינו ובהצלחה!"
ראש העיר אריה טל:
" בתקופה כל כך מאתגרת לצאת עם פרויקט ברמה כזאת, רק מוכיח שמערכת החינוך בטירת כרמל היא בראש סדר העדיפויות שלנו וכך נמשיך תמיד.
אני מאמין שזו רק ההתחלה ושיתוף הפעולה של עיריית טירת כרמל עם אוניברסיטת חיפה ימשיך לעוד פרויקטים אחרים, המטרה של כולם היא להוביל את ילדיי טירת כרמל למצויינות בכל התחומים ומפה אני רוצה להודות לכל העוסקים במלאכה ובהצלחה לתלמידים בפרויקט"

בדוק גם

פרצו לכלי רכב, גנבו רכוש ואיימו על הקצין שעצר אותם

חדשות טירת כרמל

נגישות