בית / חדשות / תלמידי בי"ס אריאל לשר החינוך: "החזר את הלימודים לבית הספר והפסק את הלמידה מרחוק"
בית ספר "אריאל" | צילום: זמן כרמל

תלמידי בי"ס אריאל לשר החינוך: "החזר את הלימודים לבית הספר והפסק את הלמידה מרחוק"

תלמידי בית הספר "אריאל" בטירת כרמל שלחו מכתב לשר החינוך, יואב גלנט בבקשה לתת להם לחזור אל ספסל הלימודים. במכתב שהגיע לידי מערכת זמן כרמל נטען בין היתר כי התלמידים הלומדים היום דרך הלמידה מרחוק לא מצליחים להגיע למירב באמצעות שיטה זו.

המכתב:
הנדון: חזרה ללימודים בבית הספר.
אנחנו תלמידי כיתה ז/1 בבית ספר ״אריאל״, טירת כרמל, מבקשים להחזיר את הלימודים לבית הספר ולהפסיק את הלמידה מרחוק שמקשה עלינו את החיים וגורמת לנו לתסכול.
השימוש במחשב ללמידה באופן קבוע אינו יעיל משום שקשה לנו להתרכז, המורה לא מצליחה לזהות מי מפריע, וקשה לנהל שיעור כי המורה לא יודעת מי מדבר באותו הרגע והיא לא תמיד בטוחה אם שומעים אותה. לפעמים כמה ילדים מדברים ביחד וזה מוציא אותנו מהריכוז. לפעמים המערכת הממוחשבת לא פועלת כראוי, מחשבים מתנתקים, לא שומעים את המורה והתלמידים לא תמיד עסוקים בשיעור אלא צופים בטלוויזיה או משחקים במשחקי מחשב במהלך השיעור.

כמו כן, לימוד דרך מסכי המחשב פוגע בעיניים וגורם לנו לעייפות יתר, כאבי ראש, לישיבה במשך שעות מבלי לזוז, וגם בהפסקות אנחנו מול המחשב. לא רואים את החברים שלנו ולא משחקים איתם בחוץ.

אנחנו מבקשים ממך, שר החינוך, לשקול מחדש את מתווה הלמידה מרחוק, לחשוב עלינו התלמידים וגם על המורים, ולאפשר לנו חזרה בטוחה לבתי הספר.

אנחנו מבטיחים להקפיד על כללי היגיינה, לעטות מסכות ולהקפיד על מרחק בטוח.

וכפי שאמר חוזה המדינה, בנימין זאב הרצל: ״אם תרצו אין זו אגדה״

בכבוד רב, תלמידי כיתה ז׳

בדוק גם

טירת הכרמל ממריאה: משרד המודיעין פועל להקמת כיתות סייבר לעידוד הגיוס ליחידות העילית

חדשות טירת כרמל

נגישות