בית / חדשות / שר החינוך, יואב גלנט ביקר בטירת כרמל

שר החינוך, יואב גלנט ביקר בטירת כרמל

שר החינוך יואב גלנט הגיע לטירת כרמל להעניק מחשבים לילדי בית ספר שיפמן מחשבים ניידים חדשים לתלמידי העיר במסגרת הפרויקט הארצי שיזם לחלוקת 150 אלף מחשבים ניידים עבור ילדי ישראל אשר אין בביתם מחשבים.
שר החינוך החמיא לראש העיר אריה טל על ההשקעה הרבה במערכת החינוך וההתמודדות של הראשות עם הלמידה מרחוק וההשלכות שלה.
יואב גלנט: "שמחתי להגיע לטירת הכרמל למבצע חלוקת המחשבים, יחד עם חברי ושותפי לדרך, ראש העיר אריה טל שמשקיע כבר שנים רבות בחינוך ילדי העיר. לא סתם הגעתי לטירת כרמל, אני משקיע בכל  המקומות וכל המגזרים והדתות, אבל יש משהו מיוחד שאתה משקיע במקום שיש מי שקולט את זה, מפנים את זה ועושה עם ההשקעה שלך דברים חיוביים. אריה טל הוא ראש עיר שנחוש לבצע את מה שצריך,  שכונה אחר שכונה קמה פה ורואים את התוצאות,  טירת כרמל הפכה לאחת הערים המבוקשות ביותר בארץ, מסיבה פשוטה, יש פה את כל מה שצריך, בין חוף ים, למרגלות הר הכרמל, מקומות מרכזיים וכל מה שהסביבה יודעת להציע, הביקור הרשמי האחרון שלי היה לפני חמש שנים ואני רואה את ההתפתחות וההישגים ושמח שזה המצב, בכל מה שנוגע למערכת החינוך, יש הרבה דברים שאני צריך לעשות והדבר הראשון הוא להעביר יותר משאבים וסמכויות למנהלי בית הספר״.


אריה טל ראש העיר: "אני שמח לארח פה את שר החינוך יואב גלנט.
השר מכיר את טירת כרמל עוד מימיו כמפקד השייטת והוא גם "האשם" שיש בעיר 5000 יחידות דיור נוספת בתפקידו הקודם כשר הבינוי והשיכון והיום כשר החינוך הוא הגיע להשלים את החלק השני.
זה לא סוד שמערכת החינוך עומדת בראש סדר העדיפויות שלי, מהיום שנבחרתי בפעם הראשונה, ההשקעה שלי בתלמידי בית הספר והגנים מתוך כוונה שהדורות הבאים יהיו אלה שיקדמו את המדינה הזאת בתפקידים במערכת הצבאית והטכנולוגית והידיעה שיש לנו שר חינוך שדואג להשקיע בעתיד הדור הזה כמו מפקד בצבא נותנת לכולם הרגשה של אופטימיות להמשך"

בדוק גם

טירת הכרמל ממריאה: משרד המודיעין פועל להקמת כיתות סייבר לעידוד הגיוס ליחידות העילית

חדשות טירת כרמל

נגישות