ח"כ קטי שיטרית ביקרה בטירת כרמל | צילום: אבי נחמני

"יש הרבה מה ללמוד מהמחלקה לשירותים חברתיים בטירת-כרמל"

חברת הכנסת קטי שטרית (הליכוד) הגיעה השבוע (יום ב') לפגישת עבודה בטירת-כרמל.
בפתח הביקור נועדה שטרית עם ראש העיר אריה טל בלשכתו, שם סקר רה"ע בפניה את התפתחות העיר וקצב הצמיחה בבנייה בשכונות החדשות בעיר.
ח"כ שטרית המכהנת בכנסת גם כיו"ר ועדת משנה לנערות צעירות בסיכון, המשיכה למחלקה לשירותים חברתיים בעיר, למבנה החדש של יחידת מית"ר (מרכז יום תומך רב תכליתי עבור נוער בסיכון) בשכונת גיורא, שם קיבלה סקירה מקיפה מפי מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים איתנה שר שלום על פעילות יחידת מית"ר.
שר-שלום הציגה בפני האורחת את המבנה החדש המרהיב הכולל חדר מוזיקה, חדר כושר, חדר חוגים, חדר אומנות, אולם קבוצתי גדול וכן מטבח חדש בו מקבלים המשתתפים ארוחות חמות מידי יום. בהמשך קיימה שטרית ישיבה עם צוות עובדי המית"ר במהלכה שמעה אודות העבודה ודרכי הטיפול והסיוע.
לקראת סיום אמרה חברת הכנסת כי התרשמה עמוקות מההשקעה במבנה החדש והעבודה הטיפולית החשובה הנעשית במקום והוסיפה: "היה לי הכבוד להגיע לטירת-כרמל ולהתרשם מהתכניות והפרויקטים שאתם מובילים. כיו"ר ועדת משנה לנערות וצעירות בסיכון חשוב לי לרדת לשטח ולעמוד מקרוב על הסוגיות איתם מתמודדים העובדים הסוציאליים ועובדי התכניות. ניכר כי יש הרבה מה ללמוד מהמחלקה לשירותים חברתיים בטירת-כרמל. אני מודה לראש העיר אריה טל שמנווט ומתווה את המדיניות". דברי שטרית.

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים איתנה שר-שלום: "שמחנו לארח היום את חברת הכנסת קטי שטרית אצלנו במחלקה לשירותים חברתיים. אנו עושים מאמצים גדולים כדי להעניק את השירות הטוב ביותר עבור הלקוחות שלנו. אני גאה בצוות העובדים שלי במחלקה על התפקוד והמקצועיות".

מנהלת מית"ר פרידה גולן: "המית"ר עבר לאחרונה שיפוץ מסיבי וגדול. כל מה שראתה חברת הכנסת שטרית, נמצא כאן עבור הנוער שלנו שמגיע מדי יום, נערים ונערות למסגרת חברתית-חינוכית-סוציאלית".

בדוק גם

קרדיט: זמן כרמל

טירת כרמל: בן 17 נפצע בתאונה בכניסה הדרומית

חדשות טירת כרמל

נגישות