בית / כללי / החל ממחר: חנייה כחול לבן בטירת כרמל
כחול לבן בטירת כרמל | צילום: זמן כרמל

החל ממחר: חנייה כחול לבן בטירת כרמל

תושבי טירת הכרמל והמבקרים בה יוכלו לחנות עם פנגו החל מחודש דצמבר

החל מה-1/12 יוכלו תושבי טירת הכרמל והמבקרים בה לשלם על חניה בכחול לבן באמצעות פנגו. העיר מצטרפת לעשרות ערים שכבר חתמו הסכם עם פנגו.

במסגרת ההסדר הארצי, יוכלו המבקרים ותושבי האזור לחנות ברחבי העיר תמורת עלות של 5.80 ₪ לשעה ולזמן מרבי של 11 שעות. תושבי העיר יהנו משעת חניה ראשונה (במצטבר) חינם. התשלום על החניה בכחול לבן יונהג בימי א'-ה' בין השעות 9:00-20:00, ובימי ו' וערבי חג בין 9:00-13:00.

כמו כן, חניה באזור תעשייה צפוני וגן נחום, עלות החניה תהיה גם 5.80 ₪ לשעה אך לזמן מרבי של 6 שעות. התשלום על החניה בכחול לבן יונהג בימים א'-ה' ושישי וערבי חג בין השעות 18:00-24:00. בימי שבת או חג בין השעות 12:00-24:00.

בחניון ציבורי מערבי ושער הכרמל-נחום חת עלות החניה תהיה 5.80 ₪ לשעה אך לזמן מרבי של 23.58 שעות והתשלום על החניה בכחול לבן באזור זה יונהג בין השעות 00:01- 23:58 בכל ימות השבוע.

בתוך כך, פנגו מזמינה את תושבי טירת כרמל והאזור להירשם למסלול  פנגו סימפל, הכולל את שירות "זזתי", פיצ'ר אשר יזכיר להם לסיים את החנייה ברגע שהם יוצאים עם הרכב מהחניה וכך לחסוך בעלויות. בנוסף, אפליקציית פנגו מציעה מגוון שירותים נוספים כמו תדלוק באפליקציה, תשלום על  דלק ובחנויות הנוחות של תחנות סונול, שירות חילוץ, תיקון פנצ'ר, תשלום בכבישי אגרה ושירותים נוספים המקלים על הנהג ונותנים לו מענה לכל צרכיו במקום אחד.

שמוליק סיימון, סמנכ"ל פיתוח עסקי בפנגו: "אנחנו שמחים להרחיב את הפעילות שלנו ולפעול בטירת הכרמל. נהגי העיר והמבקרים באזור יוכלו להנות מעתה מהאפשרות לחנות בקלות באמצעות אפליקציית פנגו לצד מגוון שירותים נוספים לנהג".

בדוק גם

טירת כרמל | צילום: זמן כרמל

קול קורא בטירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות