צילום: דוברות מכבי שירותי בריאות
צילום: דוברות מכבי שירותי בריאות

מכבי היא הקופה המובילה מבין כל הקופות בשיעור ההתחסנות בקרב חבריה

55% אחוז מחברי מכבי כבר התחסנו ● ראש מחוז הצפון ד"ר גלית קאופמן: "בשביל שנוכל לשבת עם בני המשפחה שלנו בליל הסדר- עכשיו זה הזמן להתחסן. אני קוראת לחברים לבוא להתחסן וכך לתרום למאמץ המלחמתי המשותף של כולנו בהורדת אחוזי התחלואה והחזרה המהירה לשגרה"

מכבי ממשיכה להוביל בחזית בכל הנוגע למלחמה בנגיף הקורונה כאשר במהלך השנה האחרונה- פועלת בכל החזיתות כדי למגר את התחלואה ובמקביל להעניק את מיטב השירותים עבור החברים- הן במתן מעטפת שירותים כוללת התואמת למצב הנוכחי והן במתן שירותי שגרה שוטפים בהתאמת לרוח וצורך התקופה.

מנתוני משרד הבריאות עולה כי גם במבצע חיסוני הקורונה ממשיכה להוביל מכבי עם שיעור ההתחסנות הגבוה ביותר מבין כל קופות החולים כאשר 55% מחברי מכבי כבר חוסנו. מכבי קוראת לחברים לתאם תור ולבוא להתחסן בהתאם להנחיות כי רק כך- נצליח בכוחות משותפים להוריד את אחוזי התחלואה ולחזור לשגרה בטוחה ומהירה יותר. המחקרים מוכיחים כי החיסון אפקטיבי בלמעלה מ-90% בהפחתת תחלואה קשה מקורונה והינם בטוחים לשימוש לכל קבוצות היעד שהוגדרו על ידי משרד הבריאות.

במחוז הצפון מובילה מכבי עם 27 מתחמי חיסונים הפרוסים בכל רחבי המחוז כאשר הצוות הרפואי והמקצועי, יחד עם עשרות מתאמי קשרי הקהילה פועלים ללא לאות למען החברים כדי להעניק את מיטב השירות בזמינות תורים גבוהה תוך מתן יחס אישי, מהיר ומקצועי ביותר.

בדוק גם

מתחם הרצל | הדמיה: משרד אדריכלים גיורא גור בע”מ

אושרה להפקדה תוכנית ההתחדשות העירונית הראשונה בטירת כרמל

חדשות טירת כרמל

נגישות