אריה טל מבקר במוסדות החינוך | צילום: זמן כרמל
אריה טל מבקר במוסדות החינוך | צילום: זמן כרמל

אריה טל: ״קורא לכל תושבי העיר ובעיקר לתלמידי העל יסודי ולצוותים החינוכיים ללכת להתחסן״

ראש העיר אריה טל קורא לתושבי העיר ובמיוחד לתלמידים הצעירים ולצוותים החינוכיים ללכת ולהתחסן למען הצלת העיר  

ראש העיר אריה טל, קורא לתושבי טירת כרמל להגיע להתחסן למען הצלת טירת כרמל מקריסה בריאותית וכלכלית "ההתחסנות של תושבי העיר מהווה אבן יסוד במאבק החשוב של כולנו נגד ההתפשטות של נגיף הקורונה בעירנו ובשל כך, אני קורא מכאן לכל תושבי העיר ובעיקר לתלמידי העל יסודי ולצוותים החינוכיים ללכת להתחסן כדי לשמור על טירת כרמל בהיבט החברתי/חינוכי וגם בהיבט הכלכלי/בריאותי ולמען הרווחה והשגרה של כל אחד ואחת מאתנו" אמר ראש העיר היום בצאתו מעוד ישיבת חירום בנושא הקורונה.

הקריאה של ראש העיר אריה טל לתושבי העיר באה בשל הערכה של הגורמים המקצועיים בעירייה, הקובעת כי הפיכת טירת כרמל לעיר אדומה, תביא לסגירת מוסדות החינוך בעיר, לסגירת עסקים ולפגיעה אנושה בחוסנה הכלכלי של טירת כרמל. 

ראש העיר אריה טל הוסיף ואמר במהלך סיור שקיים במוסדות החינוך ביחד עם מנהל המחלקה לחינוך ציון סודרי, כי גורמי החירום בעיריית טירת כרמל, מתקשים לעצור את העלייה העקבית בתחלואה בעיר וזאת בשל חוסר משמעת אישית של התושבים במסגרות הביתיות ובחוסר הנכונות שלהם ללכת להתחסן ובכך לשמש דוגמה לצעירים הלומדים במוסדות החינוך העל יסודי. "חשוב מאוד שתלמידים צעירים וצוותים חינוכיים יתחסנו כדי למנוע את התפשטות הנגיף בעירחיי השגרה שכולנו מצפים להם בכיליון עיניים, תלויים מאוד בנכונות של התושבים ללכת ולהתחסן ובשל כך על כולנו לגלות אחריות אישית וללכת עוד היום להתחסן" סיכם ראש העיר.

מבצע החיסונים פתוח לכל הגילאים כך שכל מי שרוצה להתחסן מוזמן לקבוע תור ולהגיע לאחת מקופות החולים או לאחד ממרכזי החיסון ולהתחסן. אז לכו להתחסן!

בדוק גם

צילום: דוברות משטרת ישראל

המשטרה סיכלה הלילה מסיבת טבע שתוכננה בשטח אש צפונית לכרם מהר״ל

חדשות טירת כרמל

נגישות