נפתלי בנט | צילום: דוברות מכבי
נפתלי בנט | צילום: דוברות מכבי

מכבי: ראש הממשלה ליווה היום את אמו כשהגיעה להתחסן במנה השלישית במכבי בחיפה

אמו של ראש הממשלה, מירנה בנט, חברת מכבי, הגיעה היום לקבל את מנת החיסון השלישית, ברקע העלייה החדה בתחלואה. 

רוה״מ נפתלי בנט: "מגפת הדלתא בעלייה בכל רחבי העולם פוגעת בעיקר במבוגרים. החיסון השלישי פשוט מתאים מחדש את ההגנה של הגוף ומציל חיים. אני מבקש מכולם לצאת ולהתחסן פעם שלישית כל מי שמעל גיל 60 והצעירים שלא התחסנו כך נשמור על ההורים ונשאיר את ישראל פתוחה".

מירנה בנט: "הייתי באה גם אם לא הייתי אמא של ראש הממשלה כי  אני מאמינה שזה חשוב לכולנו. אני רוצה לעשות את ראש השנה עם המשפחה ולהיות באוקטובר בחתונה של הנכד. אני לא רוצה עוד סגר"עד כה חוסנו במכבי 55,000 חברים. 125,000 חברים כבר קבעו תור לחיסון כשמאז הבוקר נקבעו כ- 19,000 תורים חדשים. מדובר על כ- 42 אחוזים מכלל הקבוצה שאמורה להתחסן. מכבי היא הקופה המובילה בשיעור המתחסנים במנת החיסון השלישית".

סיגל דדון-לוי, מנכ"לית מכבי: "אנחנו עדים להיענות גבוהה מאוד לחיסון השלישי ואני שמחה שחברי מכבי ממשיכים לגלות אחריות אישית וחברתית. הצוות הרפואי, הסיעודי והמנהלי עובדים מסביב לשעון על מנת לחסן את כולם בהקדם האפשרי ולעודד את חברי מכבי להגיע ולהתחסן. מחקר שביצענו על בסיס נתוני 1.3 מליון מטופלים גילינו שרמת ההגנה יורדת ולכן נדרש חיסון שלישי. בזכות החיסונים חזרנו לשגרה ורק הם שיצליחו להוביל לבלימת המגיפה, למניעת עומס על מערכת הבריאות ולאפשר לנו שגרת חיים."

בדוק גם

טירת כרמל | צילום: זמן כרמל

קורונה בטירת כרמל: ירידה במספר המאומתים

חדשות טירת כרמל

נגישות