ביה"ס שיפמן | צילום: זמן כרמל
ביה"ס שיפמן | צילום: זמן כרמל

שיפמן ואריאל – ברשימת בתי הספר המצטיינים במחוז חיפה

הבוקר (רביעי) התפרסמה רשימת 313 מוסדות החינוך של החטיבה העליונה,
בתי הספר העירוניים, שיפמן ואריאל מטירת כרמל נמצאים ברשימת 41 בתי ספר במחוז חיפה שהצטיינו בתחום הערכי, החברתי והלימודי. בחירתם של בתי הספר הזוכים התקבלה על סמך שקלול של שורת מדדים בתחומים הערכיים, החברתיים והלימודיים, ובהתאם לשיעור השיפור שחוללו מוסדות החינוך.
בשנת הלימודים הנוכחית נכללו בסך הכל 784 חטיבות עליונות שעמדו בתנאי הסף, ומתוכן 313 חטיבות מכל רחבי הארץ זכו בתגמול.

אריה טל ראש העיר: "ביום שנבחרתי לראשות העיר, הדבר הראשון ששמתי לי למטרה, זו מערכת החינוך בעיר, מהמעונות, גני הילדים ועד סיום הלימודים, מבחינתי החינוך היה ונשאר בראש סדר העדיפויות וכך גם ההשקעה בתלמידים, בחירת צוותי חינוך מהטובים ביותר ולא התפשרתי בנושא בשום תנאי ואני שמח לראות את התוצאות וההישגים של התלמידים, זה הדבר שמסב לי גאווה כל פעם מחדש ומוכיח לי שהשקעה מביאה תוצאה, אני מברך את בתי הספר על הזכייה בפרס ומקווה להמשיך ולראות תוצאות טובות בהמשך של כל בתי הספר בעיר"
ציון סודרי , מנהל מחלקת החינוך: "אני רוצה להודות, למנהלים ולצוותי החינוך על פועלם למען קידום תלמידי העיר, הזכייה הזו, היא תוצר של השקעה רבה וכמובן שראש העיר נותן עדיפות לצורכי המערכת ושם את החינוך בראש סדר העדיפויות, זאת התוצאה, מערכת החינוך בטירת כרמל עוברת מהפך ומקבלת ליווי אסטרטגי של הרב שי פירון (שר החינוך לשעבר) ומיכל נגרי והכל בגדי להוביל את תלמידי העיר למיצוי מלא של יכולותיהם, ביחד עם ראש העיר וצוותי החינוך, אנחנו נביא את מערכת החינוך לפסגות החדשנות והמצויינות"
שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון: "מערכת החינוך התברכה באנשי חינוך, מנהלים ומורים, שמובילים את תלמידי ישראל ומצעידים אותם להישגים מרשימים בכל תחומי החיים. תלמידים ותלמידות אלו הם דור העתיד של מדינת ישראל. אנשי החינוך הזוכים מבססים את תחושת השייכות של התלמידים לקהילה, נוטעים בהם ערכים ומעניקים להם כלים משמעותיים לחיים. אני מברכת אותם על עשייתם החינוכית, שיש לה השפעה עצומה על כלל החברה הישראלית ועל עתיד מדינת ישראל".
מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ד”ר סער הראל: “ההוקרה היא ההזדמנות להוקיר את צוותי החינוך על פעילותם לחינוך לערכים, לגיוס לצה”ל או לשירות אזרחי או לאומי, על חינוך לטוהר הבחינות, להגינות ולתרומה לחברה. התגמול הדיפרנציאלי מתגמל בתי ספר הקולטים תלמידים ממגוון רקעים רחב, ואשר פועלים למניעת נשירה וקידום התלמיד על פי יכולותיו ולא רק בממד של זכאות לבגרות. משרד החינוך מתגמל מורים על מצוינות לימודית, עידוד לומדים ללמוד מקצועות מוגברים ועל הוראה איכותית והוראה מוגברת של מקצועות מדעיים והומניסטיים”.

בתוך כך, ראש העיר אריה טל והצוות הבכיר של עיריית טירת כרמל, יצאו הבוקר לסיור במוסדות חינוך בעיר לקראת שנת הלימודים הקרובה.
אבישי כהן מנכ"ל העירייה, לנה אוסטר מהנדסת העיר, ציון סודרי מנהל החינוך, הרצל רגב גזבר העירייה, אריה וגנר מנהל חזות העיר ויואב בלאס קב"ט העירייה הצטרפו לראש העיר וביחד עם קבלני הביצוע, קיבלו סקירה על מצב בתי הספר והגנים והצפי לסיום העבודות.

צילום: עיריית טירת כרמל
צילום: עיריית טירת כרמל


ראש העיר אריה טל: "ביקרתי הבוקר במוסדות החינוך בעיר, ראיתי את הגנים החדשים, את בית הספר החדש בשכונת נוף ים (החותרים) , מנהלי המחלקות דיווחו לי על ההתקדמות בעבודות והצפי לסיומם, כולם יודעים שמערכת החינוך בטירת כרמל תמיד נמצאת בראש סדר העדיפויות שלי והרצון שילדי העיר ילמדו בתנאים הכי טובים שאנו יכולים לספק להם, מפה אני רוצה לאחל לכולם שנת לימודים מהנה ופוריה ועשירה בהישגים.".

בדוק גם

טירת כרמל | צילום: זמן כרמל

קורונה בטירת כרמל: ירידה במספר המאומתים

חדשות טירת כרמל

נגישות