הוד ממן ואריה טל | צילום: עיריית טירת כרמל
הוד ממן ואריה טל | צילום: עיריית טירת כרמל

טירת כרמל: הוד ממן זכה במדליית ארד באליפות העולם

ראש העיר אריה טל, אירח בתחילת השבוע את אלוף ישראל וזוכה במדליית ארד באליפות העולם, הוד ממן מטירת כרמל, לוחם ה-MMA, אומנות לחימה משולבת שמשלבת את כול סוגי אומנויות הלחימה ומכניסה את המתמודדים לכלוב אחד, מותר הכול להפיל להכניע להרביץ ויש מנצח אחד.
ממן (17) בחר בספורט הלא שגרתי אחרי שנים שישב מול המחשב והוסיף קילוגרמים למשקלו, לאחר ששמע על אומנות הלחימה המשולבת, הצטרף למכון בחיפה ועשה מהפך בחייו.


ממן זכה באליפות ישראל ויצא לבולגריה לאליפות העולם עד גיל 18 ומשם חזר עם מדליית ארד והמקום השלישי והמכובד מבין 17 מדינות.


ראש העיר אריה טל, שמע את סיפורו של הוד ממן הצעיר והעניק לו תשורה צנועה על הזכייה במדלית הארד.
אריה טל ראש העיר: "פגשתי ילד מקסים וצנוע, ספורטאי מכונן שהביא הרבה כבוד למשפחתו ולעיר טירת כרמל, אני רוצה לאחל לו הצלחה בהמשך ותפקיד משמעותי בצה"ל ואני סמוך ובטוח שזו מדליה ראשונה, בדרך להישגים נוספים ובפעם הבאה שניפגש, הוד ממן יהיה אלוף העולם עם מדליית זהב".


הוד ממן: "אני רוצה להודות לראש העיר אריה טל על קבלת הפנים, התרגשתי לפגוש אותו ואני מבטיח להמשיך ולהביא הישגים שיעשו הרבה כבוד לעיר טירת כרמל, בחרתי בספורט לא פשוט, אבל מאתגר מאוד והחלום שלי הוא להפוך את זה למקצוע, להילחם בליגות הגדולות בעולם ולקחת חלק באירגונים הטובים בעולם ולהיות בסופו של דבר אלוף עולם,  אבל כרגע התכנון הוא לנסות לקבל תפקיד בצבא שיאפשר לי להמשיך ולהתקדם בספורט הזה ולקטוף כמה שיותר תארים וכמה שיותר נסיון והכי חשוב להיות הכי טוב במה שאני עושה".

בדוק גם

ניידת משטרה | צילום: זמן כרמל

בעקבות שמיעת ירי אתמול בטירת כרמל: פקחי העיריה תפסו אמש תושב המקום בחשד שביצע ירי כאשר אין נזק ואין נפגעים

חדשות טירת כרמל

נגישות