אריה טל | צילום: עיריית טירת כרמל
אריה טל | צילום: עיריית טירת כרמל

אריה טל: "המשימה המידית היא לעשות הכל כדי להתחיל את שנת הלימודים בזמן"

חינוך בונה עתיד- צמיחה חינוכית בטירת הכרמל
כנס הנהגה חינוכית התקיים בשבוע שעבר במלון קדם טירת הכרמל במעמד ראש העיר אריה טל, מפקחי משרד החינוך, מנהל אגף החינוך ציון סודרי, נציגי העירייה ומנהלי בתי הספר בעיר.


בפתחו של הכנס בירך ראש העיר את אנשי החינוך בשנת לימודים מוצלחת: "המשימה המיידית כראש עיר יחד עם הנהלת העירייה ומשרד החינוך היא לעשות הכל כדי להתחיל את שנת הלימודים בזמן. המשימה הכללית והחזון שלנו במערכת החינוך זה לחבר את הישן עם החדש בטירת הכרמל".


ממונה תכנית מרום מפקחת בתי הספר היסודיים בעיר, לאה ווגסטף, הודתה לרשות ולמפקחים זלי מרון ויוסי שטרית על שיתוף פעולה המביאים את מערכת החינוך הרשות להצלחה, אחר כך הציגה את הפיילוט של מינהלת מרום הארצית "ריסטארט" הייחודי שקיבלה העיר טירת הכרמל, העיר היחידה במחוז שזכתה להשתתף בפיילוט זה הכולל סל מוצרים חינוכיים שיעניקו חיזוק, ליווי ותמיכה לאנשי החינוך בעיר, הדרכה פדגוגית לנושאי צימצום פערים ומענים דיפרנציאלים לבתי הספר והגנים.


בתום הפיילוט יהיה מודל זה  לכל בתי הספר המשתתפים בתכנית תוך ההתאמה ללוקאליות ולצרכי בתי הספר.
בהמשך היום האלוף דני עפרוני, הפרקליט הצבאי הראשי לשעבר סיפר את סיפורו מעורר ההשראה, כבוד הרב שי פירון הנחה פאנל עם בוגרי מערכת החינוך בעיר וסיים עם הרצאתו המעניינת "חינוך פורץ גבולות".
בהצלחה ושנת לימודים פורייה

בדוק גם

טירת כרמל | צילום: זמן כרמל

קורונה בטירת כרמל: ירידה במספר המאומתים

חדשות טירת כרמל

נגישות