טירת כרמל: הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה

הרמת כוסית לשנה החדשה
ראש העיר אריה טל אירח הבוקר את עובדי המנהלה של עיריית טירת כרמל, להרמת כוסית לקראת השנה החדשה.
ראש העיר בירך את הנוכחים ואמר: "השנה החדשה שבפתח היא הזדמנות פז להודות לכולם, לכל הצוות שנמצא פה לצידי, לכל המחלקות, לכל אחד ואחת יש חלק נכבד בפעילות, בתקופה לא פשוטה. כרגע טירת כרמל עיר אדומה, אבל כפי שהתמודדנו בעבר, גם הפעם נעבור את זה ביחד. בתקופה הזאת הכפלנו את העיר ואתם מרגישים את זה בעבודה היום יומית, מרגע החזון והחלום ועד המימוש, רואים את זה עכשיו במבנים שקמים והכל למען תושבי העיר.
כל אחד ואחד מאלה שנמצאים כאן עושה למען העיר ולי זה נותן הרגשה טובה. תודה למחלקת קשרי קהילה שמחברת את כל הקהילות ונותנת מענה לכל הפעילות החברתית בעיר.


אני רוצה לאחל לכולנו שנמשיך בקצב הזה. בריאות לכם ולמשפחות. אני רוצה לראות את כולכם ביחד עם המשפחות שכולם בריאים ותמיד עם חיוך על הפנים. אני גאה בעיר הזאת, בעשייה ובחינוך. שנה טובה לכולם ושתמיד נהיה ביחד"

ראש העיר אריה טל ומנכ"ל העירייה, אבישי כהן העניקו את פרס העובד המצטיין לאתי כהן וסופיה סמוסב על עבודתם המסורה לאורך שנים
אבישי כהן מנכ"ל העירייה:
"אתי כהן היא דוגמא למופת, אכפתית ואחראית, חברתית ומוסרית למקום בו היא עובדת, אתי מלווה את סוגיית הקורונה בתפקוד הכי גבוהה, בנוסף היא מתנדבת כמעט בכל נושא וכל בקשה של תושבי העיר ועל זה היא ראויה ביותר להיבחר כעובדת מצטיינת "
גזבר העירייה, הרצל רגב הודה לסופיה סמוסב
" סופיה פיתחה מערכת אקסל ומנגנון שעוזר לנו לנהל את מערך התשלומים, הכל עובד כמו שצריך וסופיה היא זאת שאחראית לזה ואני רוצה להודות לה על המסירות האין סופית שלה" 

בדוק גם

טירת כרמל | צילום: זמן כרמל

קורונה בטירת כרמל: ירידה במספר המאומתים

חדשות טירת כרמל

נגישות