צילום: דוברות משטרת ישראל
צילום: דוברות משטרת ישראל

כתב אישום: פרצו לדירה ושדדו את בעליה, ולמחרת ניסו לעשות זאת שוב

לבית המשפט הוגש בסוף השבוע כתב אישום נגד תושב קרית ים בן 23 ותושב רכסים, קטין בן 16, בחשד לשני מקרי שוד שונים של תושב טירת כרמל.

החקירה החלה לפני כשלושה שבועות עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר פריצה לדירה בטירת כרמל וגניבת רכוש מתוכה. מהחקירה עולה, כי חשוד נכנס לביתו של תושב העיר בשנות ה-30 לחייו, בשעות היום. בעל הדירה הפתיע את החשוד, שאיים עליו באמצעות סכין, גנב כסף ונמלט מהדירה. 

בתוך כך ובעוד מתנהלת חקירה בתחנת טירת כרמל נגד החשוד, למחרת היום דיווח אותו מתלונן על ניסיון פריצה לביתו. דקות לאחר מכן, נקשו על דלת ביתו של המתלונן שני אנשים שהזדהו כשוטרים, והמתלונן פתח את דלת הבית. 

שני החשודים הדפו את הקורבן באמצעות דלת הכניסה, תקפו אותו ודרשו ממנו כסף. המתלונן פתח בצעקות במטרה להבריח את החשודים, שנמלטו מהמקום. 

שוטרי ובלשי תחנת טירת כרמל פתחו בסריקות אחר החשודים, ועצרו אותם תוך זמן קצר בדרכם ליציאה מטירת כרמל, והם הובאו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. מאז הוארך מעצרם מעת לעת ובסוף השבוע, כאמור, הוגש נגדם כתב אישום בעבירות של התפרצות למקום מגורים וניסיון שוד בנסיבות מחמירות, וכן בקשה למעצרם עד תום ההליכים.

בדוק גם

ניידת משטרה | צילום: זמן כרמל

בעקבות שמיעת ירי אתמול בטירת כרמל: פקחי העיריה תפסו אמש תושב המקום בחשד שביצע ירי כאשר אין נזק ואין נפגעים

חדשות טירת כרמל

נגישות